Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прес пневмогідравлічний 75т GTM TY75021 з манометром GTM TY75021 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті. Переваги преса GTM TY75021: Висока якість виготовлення Надійні превмогідравлічний механізм для роботи вручну або за допомогою помпресора Максимальне робоче зусилля 75 т Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь Максимальна висота деталі 900 мм Ход штока при роботі 240 мм Побутове використання Характеристики Прес пневмогідравлічний 75т GTM TY75021 з манометром Габарити 1З60x840x2100 мм Тип Пневмогідравлічний Тип установки для підлоги Вага 457.0 кг Макс. навантаження 75 т Робочий хід 240 мм Висота проходу 900 мм Країна торгової марки Україна Додаткові функції Захисна решітка, Манометр Стан товару Новий Комплектація Прес пневмогідравлічний 75т GTM TY75021 з манометром Комплектація прес, важіль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Манометр | Так |
| Виробник | GTM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 457 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота проходу | 900 мм |
| Додаткові функції | Захисна решітка, Манометр |
| Максимальне зусилля | 75 |
| Робочий хід | 240 мм |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип призначення | Прес пневмогідравлічний 75т GTM TY75021 з манометром (32938) |
| Тип установки | Підлоговий |
- Ціна: 162 612 ₴




