Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор GTM RH40/1500EV GTM RH40/1500EV – мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор відноситься до сімейства професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних чи будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 10 Дж, при якому він здатний швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цегли та інших твердих мінеральних матеріалах. Основні переваги GTM RH40/1500EV: Професійна серія інструменту 1500 Вт - споживана потужність 10 Дж - висока потужність удару 0-980 об/хв - регулювання кількості обертів Патрон SDS-Max 40 мм - максимальний діаметр свердління бетону буром 70 мм - максимальний свердління з ударом / довбання Посилений редуктор та ударний механізм зі збільшеним ресурсом Комплектація: Перфоратор GTM RH40/1500EV - 1 шт. Рукоятка збоку - 1 шт. Ключ спеціальний – 1 шт. Мастило для бурів - 1 шт. Піка 300 мм – 1 шт. Бур 16*150*280 мм - 1 шт. Інструкція – 1 прим. Кейс пластиковий – 1 шт. Характеристики Перфоратор GTM RH40/1500EV Габарити 530x160x360 мм Вага 7.3 кг Діаметр свердління в бетоні 40 мм Діаметр свердління коронкою 70 мм Кількість обертів 980 об/хв Кількість ударів 4300 уд/хв Енергія удару 10 патрона SDS-Max Контроль обертів Так Наявність реверсу Ні Швидка зміна патрона Ні Потужність що споживається 1500 Вт Живлення Від мережі 220 В Тип двигуна Щетковий Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Перфоратор GTM RH40/1500
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила удару | 10 |
| Максимальна кількість оборотів | 980 |
| Максимальна кількість ударів | 4300 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 |
| Споживана потужність | 1500 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Професійний ударний перфоратор GTM RH40/1500EV : 1500 Вт, 10 Дж, SDS-Max (3033) |
- Ціна: 6 170 ₴





