Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний пилосос сухого прибирання T 8/1 L Професійний пилосос для прибирання сухого сміття T 8/1 L пропонується спеціально для майстрів та умільців, оскільки він розроблений спеціально для задоволення їх потреб. Міцний і потужний, оснащений ергономічним ременем для перенесення, буде ефективним при ремонті і на кожному будівництві. Його надзвичайно легка вага при достатньому обсязі бака не тільки полегшує транспортування, але також означає, що він може бути використаний для роботи там, де важко використовувати важкі пилососи, наприклад, на сходових прольотах, драбинах і лісах, або в приміщеннях, щільно заставлених меблями, наприклад - залах глядачів у кінотеатрі. Відсутність коліс у пилососа збільшує його стійкість. Пилосос сертифікований за класом пилу "L", що означає, що він може використовуватися у відповідній цій категорії курному середовищі. Металеві трубки та насадки можуть зручно зберігатися на корпусі пилососу. Особливості та переваги Ергономічний ремінь для перенесення Легко переносити та працювати на сходах та драбинах Безпечні варіанти для зберігання аксесуарів Приладдя зберігається безпосередньо на задній стороні корпусу, шланг та мережевий шнур надійно закріплені. Мала вага Технічні характеристики Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60 Розрідження (мбар/кПа) 235 / 23,5 Витрата повітря (л/с) 40 Потужність, що споживається (Вт) 850 Об'єм сміттєзбірника контейнер ширина ( ) DN 35 Довжина кабелю (м) 7,5 Рівень звукового тиску (дБ(А)) 62 Колір антрацит Маса (без приладдя) (кг) 3,5 Маса (з упаковкою) (кг) 5,7 Розміри (Д × Ш × В) (мм) 375 x 28 2 м Коліно: Пластик Кількість всмоктувальних трубок: 2 шт. Довжина труб, що всмоктують: 480 мм Матеріал труб, що всмоктують: З нержавіючої сталі Комбінована насадка для підлоги. Щілинна насадка Кількість фільтр-мішків: 1 шт. Матеріал фільтр-мішків: із нетканого матеріалу Фільтр захисту електродвигуна Стаціонарний основний фільтр: із нетканого матеріалу Ремінь для перенесення. Оснащення Матеріал для сміття: Пластик Інтегрований органайзер для аксесуарів. Для ретельного очищення будь-яких підлогових покриттів — від твердих до килимових. Прибирання сходів – без проблем
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря (л/с) | 40 |
| Всмоктуючий шланг: | 2 м |
| Висота | 320 см |
| Довжина | 375 |
| Довжина шнура | 7.5 шт. |
| Ємність бака | 8 л |
| Вага без приладдя | 3.5 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 0.85 кВт |
| Розрідження | 235 мбар |
| Тип призначення | Професійний пилосос Karcher T 8/1 L : 850 Вт, бак 8л, прибирання сухе (1.527-188.0) |
| Рівень шуму | 62 |
| Частота струму | 50 |
| прибирання | сухе прибирання |
- Ціна: 5 499 ₴






