Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат балансувальний GTM TRE-800 10-24" 220В (TRE-800) Балансувальний верстат GTM TRE-800 - це надійне та ефективне рішення для обслуговування легкових автомобілів. Завдяки своїй високій точності та зручності у використанні, верстат забезпечує ідеальний баланс коліс, що підвищує комфорт їзди та безпеку на дорозі. з різними колесами: Мінімальний діаметр диска - 10″ Максимальний діаметр диска - 24″ Це дозволяє працювати з широким спектром легкових автомобілів Швидка робота: Швидкість обертання валу складає 200 об./хв. 0,2 кВт, що дозволяє економити електроенергію. Зручність у використанні. TRE-800 10-24" 220В (TRE-800) Габарити 915x760x1230 мм Потужність 0.2 кВт Вага 123 кг Точність приладу ± 1 г Оберти двигуна 200 об/хв Живлення Від мережі 220 В Час виміру 2 д Легковий транспорт Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Верстат балансувальний GTM TRE-800 10-24" 220В (TRE-800)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Напруга живлення | 220 В |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 123 кг кг |
| Діаметр колеса | 10-24 дюйми |
| Максимальний діаметр диска | 60,96 см мм |
| Мінімальний діаметр диска | 25,4 см |
| Оберти двигуна | 200 об/хв |
| Потужність | 0.2 кВт |
| Тип призначення | Верстат балансувальний GTM TRE-800 10-24" 220В (TRE-800) (32961) |
| Точність приладу | ± 1 г |
| Час виміру | 10 с |
- Ціна: 58 606 ₴




