-20%


Зварювальний інверторний апарат GTM MMA-180DS LCD, 6, 96 кВт, MMA, TIG (51954)
9 011,25 ₴
7 209 ₴
- В наявності
- Код: to-51954
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор зварювальний GTM MMA-180DS LCD GTM MMA-180DS LCD - інверторна установка для ручного дугового зварювання MMA металів за допомогою електродів, що плавляться. Крім основного режиму, є режим аргонодугового зварювання LIFT TIG. Конструктивно інвертор складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження. Переваги інвертора GTM MMA-180DS LCD IGBT-технологія Мікропроцесорне керування Великий кольоровий LCD-екран з підсвічуванням Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання в залежності від матеріалу Працює в режимі MMA та LIFT TIG 180 А - максимальний зварювальний струм 6.96 кВт - максимальна потреба. 30% - тривалість навантаження на при струмі 180А 60% - тривалість навантаження на при струмі 127А 100% - тривалість навантаження на при струмі 99А Функція VRD - зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом Регульований форсаж дуги Регульований перенапруги та перевантаження Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S Комплектація Джерело зварювального струму GTM MMA-180DS LCD Кабель з тримачем електрода Кабель із затискачем маси з кабелем Зварювальна маска Скло для зварювальної маски Молоток зі щіткою Ремінь Посібник з експлуатації Картонна коробка Потужність 6.96 кВт Вага 3.8 кг Макс. діаметр електрода 5 мм Макс. Струм зварювання 180 А Метод зварювання MMA, TIG Струм зварювання постійний Клас ізоляції H Особливості LСD-екран з підсвічуванням Потужність що споживається 8.7 кВА Живлення Від мережі 220 В Мін. діаметр електрода 1.6 мм Мін. струм зварювання 10 А Напруга холостого ходу 80 В Періодичність включення 30 % Клас захисту IP21S Країна торгової марки Україна Стан товару Новий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр електрода | 5.0 мм |
| Метод зварювання | MMA, TIG |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруження холери, В | 80 В |
| Особливості | LCD-екран з підсвічуванням |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Потужність | 6.96 кВт |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип призначення | Зварювальний інвертор апарат GTM MMA-180DS LCD : 6.96 кВт, MMA, TIG (51954) |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 7 209 ₴






