Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор зварювальний GTM MMA-220DS LED GTM MMA-220DS LED - інверторна установка для ручного дугового зварювання MMA металів за допомогою електродів, що плавляться. Крім основного режиму, є режим аргонодугового зварювання LIFT TIG. Конструктивно інвертор складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження. Переваги інвертора GTM MMA-220DS LED IGBT-технологія Мікропроцесорне керування Великий кольоровий LED-екран з підсвічуванням Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання в залежності від матеріалу Працює в режимі MMA та LIFT TIG 220 А - максимальний зварювальний струм 9 кВт - максимальна споживана потужність 3 - тривалість навантаження на при струмі 220А 60% - тривалість навантаження на при струмі 156А 100% - тривалість навантаження на при струмі 120А Функція VRD - зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом Регульований форсаж дуги Регульований гарячий старт перенапруги та перевантаження Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S Комплектація Джерело зварювального струму GTM MMA-220DS LED Кабель з тримачем електрода Кабель із затискачем маси з кабелем Зварювальна маска Скло для зварювальної маски Молоток зі щіткою Ремінь Посібник з експлуатації Картонна коробка Потужність 9.0 кВт Вага 3.8 кг Макс. діаметр електрода 5 мм Макс. Струм зварювання 220 А Метод зварювання MMA, TIG Струм зварювання постійний Клас ізоляції H Особливості LED-екран з підсвічуванням Потужність 11.3 кВА Живлення Від мережі 220 В Мін. діаметр електрода 1.6 мм Мін. струм зварювання 10 А Напруга холостого ходу 80 В Періодичність включення 30 % Клас захисту IP21S Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Інвертор зварювальний GTM MMA-220DS LED
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 220 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр електрода | 5.0 мм |
| Метод зварювання | MMA, TIG |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруження холери, В | 80 В |
| Особливості | LCD-екран з підсвічуванням |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Потужність | 9.0 кВт |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип призначення | Інвертор зварювальний GTM MMA-220DS LED : 9.0 кВт, MMA, TIG (52061) |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 7 862 ₴







