-20%


Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD, 8.0 кВт, MIG/MAG, MMA, TIG (50090)
29 841,25 ₴
23 873 ₴
- В наявності
- Код: to-50090
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD GTM MIG-200SP LCD - інверторна установка для напівавтоматичного зварювання MIG чорних та кольорових металів у середовищі захисних газів за допомогою зварювального дроту. Крім основного режиму MIG, є режим ручного ММА та аргонодугового зварювання TIG. Конструктивно напівавтомат складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження. Переваги напівавтомата GTM MIG-200SP LCD IGBT-технологія Мікропроцесорне керування Великий кольоровий LCD-екран з підсвічуванням Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання в залежності від матеріалу Працює в режимі MIG, MMA та LIFT TIG 200 А - максимальний зварювальний струм 10 кВА - максимальний. зварювального дроту 4 мм - максимальний рекомендований діаметр електрода 30% - тривалість навантаження на при струмі 200А 60% - тривалість навантаження на при струмі 141А 100% - тривалість навантаження на при струмі 110А Функція Pulse/Double pulse - Зварювання в напів зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника Функція Synergy - автоматичне налаштування параметрів зварювання в залежності від товщини матеріалу Функція VRD - зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом електродів Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S Комплектація Джерело зварювального струму GTM MIG-200SP LCD Електродотримач з кабелем і байонетним роз'ємом Затиск маси з кабелем і байонетним роз'ємом Пальник з роз'ємом KZ-2 металів Канал для зварювання кольорових металів Наконечник - 2шт Посібник з експлуатації Картонна коробка Характеристики Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD Потужність 8.0 кВт Тип напівавтомат-інвертор Вага 12.2 кг Макс. діаметр дроту 1,2 мм Макс. діаметр електрода 4,0 мм Макс. Струм зварювання 200 А Метод зварювання MIG/MAG, MMA, TIG Струм зварювання постійний Клас ізоляції H Розташування котушки внутрішнє Особливості LСD-екран з підсвічуванням Потужність 10.0 кВА Живлення Від мережі 220 В Мін. діаметр дроту 0.8 мм Мін. діаметр електрода 2.5 мм Мін. струм зварювання 10 А Напруга холостого ходу 64 В Періодичність включення 30 % Клас захисту IP21S Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Вага | 12.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр дроту | 1.2 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Метод зварювання | MIG/MAG, MMA, TIG |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Напруження холери, В | 64 В |
| Особливості | LCD-екран з підсвічуванням |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Потужність | 8.0 кВт |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Тип призначення | Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD : 8.0кВт, MIG/MAG, MMA, TIG (50090) |
| Частота струму | 50 |
| мін. діаметр дроту | 0.8 мм |
- Ціна: 23 873 ₴






