Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕЛЕКТРИЧНОГО РІЗЧИКА GTM DC200 Електроріз GTM DC200 призначений для різання цегляних, бетонних, залізобетонних та інших конструкцій за допомогою алмазного диска. На інструмент встановлюється стандартне алмазне коло діаметром 200 мм та з посадковим отвором 25,4 мм. Глибина різу досягає 60 мм. У електрорізач встановлено якісний двигун потужністю 1800 Вт, завдяки чому на холостому ходу швидкість обертання диска досягає 6000 об/хв. Ротор та статор двигуна додатково броньовані поліамідною ниткою, що дає захист від пилу при використанні та значно підвищує робочий ресурс. Щітки в двигуні під час зношування можна замінити без необхідності повного розбирання корпусу. Для роботи з алмазними дисками, що вимагають під час роботи водяне охолодження, в комплекті йде мінінасос та трубка для подачі води. Основні переваги GTM DC200: 12 місяців - повна гарантія на весь механізм 200 мм - максимальний діаметр диска 60 мм - максимальна товщина різу матеріалу 6000 об/хв - висока швидкість обертання диска 1800 Вт - максимальна потужність Електронний захист двигуна - запобігає перегріву двигуна і поломці броньовані поліамідною ниткою Регулювання глибини різу - для точної роботи Кабель довжиною 2 м 8,5 кг - вага без аксесуарів КОМПЛЕКТАЦІЯ: Електроріз GTM DC200 Алмазний диск 1 шт Колеса 2 шт Захисний кожух Мінінасос для подачі води Трубка для подачі води Комбінований. Характеристики Електроріз GTM DC200 Вага 8.5 кг Глибина різу 60 мм Макс. діаметр диска 200 мм Охолодження диска Водяне Потужність двигуна 1.8 кВт Потужність двигуна (к.с) 2.45 к.с Живлення Від мережі 220 В Охолодження повітря Посадочний отвір 25.4 мм, 25.4 мм Країна торгової марки Україна Комплект мінінасос, трубка для води
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 220 В |
| Охолодження диска | водяне |
| Споживана потужність | 1800 |
| Потужність двигуна (к.с) | 2.45 к.с |
| Тип призначення | Професійний електроріз GTM DC200 : 1.8 кВт, диск 200 мм (15368) |
- Ціна: 7 500 ₴




