Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат фуговально-рейсмусовий GTM PT250A (PT250A) GTM PT250A – компактний деревообробний верстат побутового класу. Поєднує в собі відразу два пристрої: фугувальний верстат та рейсмус. Дозволяє отримати на виході гладкі дерев'яні заготовки або дошки завширшки до 252 мм та висотою до 120 мм. Працює від побутової електричної мережі 220 В та споживає всього 1500 Вт. Основні переваги GTM PT250A: Надійний побутовий верстат для обробки дерева 2 в 1 - фугувальний верстат і рейсмус Працює від звичайної 1-фазної електромережі 220 В 1500 Вт - максимальна споживана потужність 9000 об/хв - частота обертів валу 2 робочих ножа стружки від 0 до 2.5 мм (до 2 мм у режимі рейсмусу) Розмір столу для фугування 920х263 мм 252 мм - максимальна ширина заготовки 120 мм - максимальна товщина заготовки 4 м/хв - швидкість подачі заготовки Блокування випадкового зворотного ходу заготівлі автоматичне відключення при відключенні електроенергії Гумові ніжки для гасіння вібрації при роботі Комплектація: Верстат фуговально-рейсмусовий GTM PT250A Товкач Набір ключів Інструмент для налаштування ножів Кожух для відведення стружки Інструкція з експлуатації Характеристики Верстат фуговально-рейсмусовий GTM 1010x420x500 мм Тип Фуговально-рейсмусовий Вага 27 кг Кількість обертів 9000 об/хв Кількість ножів 2 шт Матеріал столу Алюміній Матеріал фугувальних панелей Алюміній Потужність що споживається 1500 Вт Висота проходу 120 мм2 подачі 4 м/хв Стружка при рейсмусуванні 0-2 мм Стружка при фугуванні 0-2.5 мм Ширина проходу 252 мм Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 252 мм |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заготовки | 120 |
| Кількість ножів | 2 |
| Кількість обертів | 9000 об/хв об/хв |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Напруга | 230 |
| Споживана потужність | 1.5 |
| Стружка при рейсмусуванні | 0-2 мм |
| Стружка при фугуванні | 0-2.5 мм |
| Тип призначення | Професійний верстат фугувально-рейсмусовий GTM PT250A (PT250A) : 1500Вт (18480) |
| Частота | 50 |
| Швидкість подачі | 4 м/хв |
- Ціна: 18 537 ₴



