Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальний верстат GTM MM491GL 370 Вт (MM491GL) GTM MM491GL - дисково-стрічковий шліфувальний верстат для обробки різних поверхонь. Залежно від вибраної зернистості диска та стрічки, верстат підходить як для грубого шліфування, так і для полірування заготовок. Основні переваги GTM MM491GL: 370 Вт - максимальна споживана потужність Комбінована конструкція - використовує шліфувальні круги та стрічки 150 мм - діаметр шліфувальних кругів 100х915 мм - розмір стрічки 7,5 м/с - швидкість руху стрічки 2980 об/хв регульований кут нахилу стрічки Додатковий робочий стіл з регулюванням кута нахилу до 45° 188х127 мм - розмір столу Регульований упор для інструменту Стійка конструкція для високої точності шліфування Комплектація: Шліфувальний верстат GTM MM491GL Шліфувальний круг диска Картонна коробка. Характеристики Шліфувальний верстат GTM MM491GL 370 Вт (MM491GL) Матеріал Алюміній Тип Шліфувальний Вага 14 кг Кількість обертів 2980 об/хв Макс. діаметр диска 150 мм Розмір витратного матеріалу 100x915 мм Потужність двигуна 370 Вт Живлення Від мережі 220 В Макс. кут нахилу 90 Посадочний отвір Ні Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Шліфувальний верстат GTM MM491GL 370 Вт (MM491GL) Комплектація захисний кожух, Картонна упаковка, Мітчик калібру, Шлиф
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комбінована конструкція | використовує шліфувальні круги та стрічки |
| Макс. кут нахилу | 90 |
| Напруга | 220 |
| Посадковий отвір | немає |
| Споживана потужність | 0.37 |
| Тип | Шліфувальний |
| Тип призначення | Професійний шліфувальний верстат GTM MM491GL : 370 Вт, 150мм диск, 100x915 мм (18482) |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 2980 |
| Швидкість руху стрічки | 7,5 м/с |
| Шліфувальна стрічка | 100x915 мм |
- Ціна: 5 580 ₴


