Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги GTM JN 501: Професійне обладнання для збирання Прибирання сухого та вологого сміття, а також збір води Сертифікований для пилу класу L Триступенева система фільтрації Напівавтоматична очистка фільтра HEPA-фільтр в комплекті 1600 Вт - споживана потужність двигуна 1983 л розрідження повітря Плавне регулювання потужності всмоктування Режим повітродуву 1400 л/хв - видача повітря Розетка для підключення інструменту Автоматичне включення пилососу після 5 з роботи інструменту 2000 Вт - максимальна потужність інструменту Два роз'єми для підключення шланга пилу видалення 2 м - довжина комплект л - об'єм бака 10 л - максимальний об'єм води Поплавковий запобіжник для роботи з водою 14 л - об'єм мішка для верхнього контейнера 20 л - об'єм мішка для нижнього контейнера Кабель 4 м 78 дБ - рівень шуму при роботі 600x375x575 мм - габарити Комплектація: Пилосос GTM JN 501 Шланг 2 м Телескопічна трубка Комбінована універсальна щітка для підлоги Щітка для будівельного сміття Насадка для важкодоступних місць Регульована кутова насадка Повітряний HEPA-фільтр Фільтр для захисту від води Адаптер для підключення електроінструменту контейнера Заглушка для роз'єму підключення шланга Картонна упаковка Характеристики Будівельний пилосос GTM JN 501 Габарити 600x375x575 мм Потужність 1.6 кВт Тип Класичний Вага 15 кг Клас Промисловий Об'єм резервуару 30.0 л Продуктивність 1980 л аквафільтр, мішок Особливості 3-ступінчаста фільтрація повітря Живлення Від мережі 220 В Призначення Комбінований ная прибирання, Збір води Розрідження 190 Рівень шуму 78 дБ Клас пилу L Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Будівельний пилосос GTM JN 501 Комплектація аксесуари, Картонна упаковка Будівельний пилосос GTM JN 501 GTM JN 501 - промышленн також збирання води. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер має ємність 30 літрів, чого достатньо для поглинання грубого або дрібного сміття. Конструкція пилососу дозволяє підключати до нього електроінструмент для збору сміття під час роботи. Максимальна потужність інструменту може становити 2000 Вт. Пилосос має 3-ступінчасту систему очищення повітря, завдяки чому все сміття ефективно забирається. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра. Пилосос GTM JN 501 поставляється в картонній упаковці з набором аксесуарів для збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Розрідження | 190 мбар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 |
| Довжина кабелю живлення: | 4 |
| Клас пилу | L |
| Споживана потужність | 1600 |
| Призначення | Збір води, Комбіноване прибирання |
| Продуктивність | 1980 л/хв літр/хв |
| Розетка для підключення інструмента | є |
| Тип призначення | Професійний будівельний пилосос GTM JN 501 : 1600 Вт, 30л сухе/вологе (1806) |
| Рівень шуму | 75 |
| обсяг мішка для верхнього контейнера | 14 л |
| обсяг мішка для нижнього контейнера | 20 л |
| прибирання | сухе і вологе сміття, а також збір води |
- Ціна: 14 315 ₴









