-20%


Мотоблок бензиновий GTM GH-7/120-4 7 к.с., ширина 120 см, глибина 17 см (83252)
44 502,50 ₴
35 602 ₴
- В наявності
- Код: to-83252
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоблок GTM GH-7/120-4 бензиновий, 7 к.с. GTM GH-7/120-4 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів середньої площі. Дана модель мотоблока оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 л.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1200 мм, залежно від ширини грядки. У даній моделі два окремі вали відбору потужності, які можна використовувати для підключення обладнання. Переваги мотоблоку GTM GH-7/120-4: Бензиновий двигун потужністю 7 л.с зі збільшеним крутним моментом Шестерний редуктор в литому корпусі Фрикційна муфта зчеплення 4 пари фрез з 4 ножами на кожній Спеціальна форма ножів 600/900/1200 мм Два вали відбору потужності: незалежний зверху та синхронізований зі швидкістю руху мотоблока Інерційно-масляний повітряний фільтр з додатковим ступенем очищення та забором повітря на кермі Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості Механізм перемикання передач з уд ходу Бампер збільшеного розміру Пневматичні 10" колеса для транспортування Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної олії (ТАД-17) в трансмісію Комплектація: Мотоблок - 1 шт. Кількість лез для фрез - 32 шт. Сошник - 1 шт. Кронштейн шт. Захисні крила - 2 шт. Панель керування - 1 шт. Габарити 900x460x660 мм Тип Бензиновий Вага 91 кг Глибина обробки 17 см Ширина обробки 120 см Кількість фрез 8 Об'єм бака для олії 0.6 л Об'єм паливного бака 3.5 л Тип редуктора шестерний Кількість швидкостей 3 вперед / 1 назад Потужність двигуна л.с Об'єм двигуна 212 см3 Тип двигуна 4-тактний Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мотоблок GTM GH-7/120-4 бензиновий, 7 л.с. Комплектація колеса – 2 шт, фрези
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина обробки | 120 см |
| Максимальна глибина обробки | 17 см |
| Мінімальна ширина обробки | 60 см |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фрезів | 8 |
| Максимальна глибина оброблення | 17 см |
| Мінімальна ширина оброблення | 60 см |
| Потужність двигуна | 5200 Вт |
| Об'єм масляного бака | 0.6 мл |
| Обсяг паливного бака | 3.5 |
| Тип призначення | Професійний мотоблок бензиновий GTM GH-7/120-4 7 к.с.: ширина 120см, глибина 17см (83252) |
| Тип редуктора | шестерний |
- Ціна: 35 602 ₴


