Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічна рокла на 3т GTM HTD30 GTM HTD30 - професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 2,5 т на складах, магазинах та виробництвах. Відрізняється посиленою конструкцією, що дозволяє надійно працювати протягом усього терміну експлуатації. Стандартна довжина вил 115 см дає змогу працювати з європалетами, не побоюючись пошкодити товар. Колеса в цій моделі збільшені у розмірі, що дозволяє працювати з великим навантаженням. Основні переваги гідравлічної рокли GTM HTD30: Корпус виготовлений з товстої вуглецевої сталі 3000 кг - реальна вантажопідйомність рокли 1150 мм - довжина вил 550 мм - ширина вил 85 мм - мінімальна висота підйому 200 мм - максимальна висота підйому міцності 200 * 50 мм - збільшений розмір передніх коліс 80 * 70 мм - збільшений розмір задніх коліс Довжина вил 1.15 м Ширина вил 550 мм Матеріал покриття коліс поліуретан покритий гумою Механізм підйому ручний Спосіб пересування Несамохідна Висота у складеному стані 85 мм Висота підйому 0.2 м Розмір роликів вил 80х70 мм Країна-торгівля Стан товару Новий Комплектація Гідравлічна рокла на 3т GTM HTD30 Комплектація рокла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GTM |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому | 0.2 м |
| Висота у складеному стані | 85 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір кермових коліс | 200х50 мм |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Власна вага | 70 |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Тип призначення | Професійна гідравлічна рокла на 3т GTM HTD30 (92424) |
- Ціна: 15 646 ₴




