Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рокла електрична GTM PTE15Q-A 1500 кг, 115 см Електрична рокла GTM PTE15Q-A – складське обладнання, за допомогою якого можна переміщувати габаритний вантаж на дерев'яних палетах. Часто використовується для транспортування об'єктів територією складу, навантаження, розвантаження тощо. Представлена модель оснащена повністю електричним приводом, що забезпечує підйом вантажу та переміщення рокли по складу. Переваги електророкли GTM PTE15Q-A Повністю електричний механізм Вантажопідйомність 1500 кг Рокла живиться від Li-Ion акумулятора в напругою 24 В і ємністю 23 А*ч Вбудований в рукоятку дисплей для відстеження заряду Всі важелі керування 4,9 км/год Швидкість руху з навантаженням 4,3 км/год Вила мають посилений профіль для більшої витривалості при роботі Довжина вил 115 см, ширина 54 см Радіус розвороту всього 134 см Колеса зроблені з малошумного поліуреатану з гумовим покриттям, переднє колесо має металевий кожух 1500 кг, 115 см Тип Електрична Вага 131 кг Вантажопідйомність 1500 кг Довжина вил 1.15 м Ширина вил 540 мм Матеріал покриття коліс поліуретан покритий гумою Механізм підйому електричний Спосіб пересування Самохідна Висота у складеному стані 100 м вис. 80х60 мм Розмір рульових коліс 210х75 мм Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Рокла електрична GTM PTE15Q-A 1500 кг, 115 см Комплектація рокла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GTM |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 23 А * рік мА/год |
| Висота підйому | 0.115 м |
| Висота у складеному стані | 80 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Живлення,В | Акумулятор |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | електричний |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Розмір кермових коліс | 210х75 мм |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Власна вага | 131 |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Професійна рокла електрична GTM PTE15Q-A 1500 кг (92330) |
- Ціна: 82 950 ₴






