-20%


Інвертор зварювальний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI (MULTI-MIG-240)
5 368,75 ₴
4 295 ₴
- В наявності
- Код: to-MULTI-MIG-240 PROFI
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор зварювальний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI Інвертор зварювальний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI – побутовий зварювальний апарат для домашнього використання. Незважаючи на те, що ціна на нього досить низька, він з легкістю впорається зі зварювальними роботами в режимах ММА або MIG. Має вбудовані функції ANTI STICK, ARC FORCE, HOT START, які допоможуть швидко розпалити та регулювати жорсткість зварювальної дуги. Регулювання струму в режимі напівавтомата (MIG) проводиться в діапазоні 50-240 А, в режимі ручного зварювання 20-200А, що дозволяє зварити як тонкі, так і товсті метали. На передній панелі напівавтомата Сталь MIG-240 PROFI розташований цифровий дисплей з мультипроцесорним керуванням налаштувань, що відображає вихідні показники струму, напруги, швидкості подачі дроту каналом. Напівавтоматичне зварювання здійснюється мідним або флюсовим дротом товщиною 0.6-1.0 мм, при цьому максимальна вага бухти не повинна перевищувати 1кг. Охолодження корпусу повітряно-примусове та проводиться на постійній основі потужним вентилятором. ХАРАКТЕРИСТИКА Вага 7.5 кг Сталь Гарантія 1 рік Країна походження Китай хв. діаметр дроту 0.6 мм хв. діаметр електродів 1.6 мм. Мінімальний струм 20 А Макс. діаметр дроту 1 мм. Макс. діаметр електродів 4 мм Максимальний струм 240А Охолодження Повітряно-примусова робоча напруга 180-240 В Тип ізоляції Н Тип зварювання Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) тип обладнання Напівавтомат Функція "Антиприлипання" ("Anti-Stick") Так Функція Горя "Arc-Force" так
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 7.5 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 240 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. діаметр дроту | 1.0 мм |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Робоча напруга | 180-240 В |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Тип призначення | Зварювальний інвертор напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI (MULTI-MIG-240) |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
| Функція "Антиприлипання" ("Anti-Stick") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги "Arc-Force" | Да |
| Частота струму | 50 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
- Ціна: 4 295 ₴








