Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рокла електрична GTM PTE15Q2-A 20Ah 1500 кг, 115 см Електрична рокла GTM PTE15Q2-A 20Ah – складське обладнання, за допомогою якого можна переміщувати габаритний вантаж на дерев'яних палетах. Часто використовується для транспортування об'єктів територією складу, навантаження, розвантаження тощо. Представлена модель оснащена повністю електричним приводом, що забезпечує підйом вантажу та переміщення рокли по складу. Переваги електророкли GTM PTE15Q2-A 20Ah Повністю електричний механізм Вантажопідйомність 1500 кг Рокла живиться від Li-Ion акумулятора в напругою 24 В і ємністю 20 А*ч Вбудований в рукоятку дисплей для відстеження заряду Час 3 години5. управління також розміщені на рукоятки та інтуїтивно зрозумілі Швидкість руху без навантаження 4,9 км/год Швидкість руху з навантаженням 4,4 км/год Вила мають посилений профіль для більшої витривалості при роботі Довжина вил 115 см, ширина 54 см Радіус розвороту всього 133.2 см Колеса зроблено з мало металевий кожух для захисту Характеристики Рокла електрична GTM PTE15Q2-A 20Ah 1500 кг, 115 см Тип Електрична Вага 125 кг Вантажопідйомність 1500 кг Довжина вил 1.15 м Ширина вил 540 мм Матеріал покриття коліс поліуретан покритий гумою повної зарядки 3.5 год Ємність акумулятора 20 Ач Напруга акумулятора 24 В Тип акумулятора Li-Ion Висота в складеному стані 80 мм Висота підйому 0.115 м Радіус повороту 1332 мм Розмір роликів вил 93x80 мм Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Рокла електрична GTM PTE15Q2-A 20Ah 1500 кг, 115 см Комплектація рокла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GTM |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Аг мА/год |
| Висота підйому | 0.115 м |
| Висота у складеному стані | 80 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Живлення,В | Акумулятор |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | електричний |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Розмір кермових коліс | 220x70 мм |
| Розмір роликів вил | 93x80 мм |
| Власна вага | 125 |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Професійна рокла електрична GTM PTE15Q2-A 20Ah 1500 кг (92404) |
| Час повної зарядки | 3.5 рік |
- Ціна: 66 402 ₴









