
Пила ланцюгова акумуляторна Zegor CSPB-21BL-16 PROFESSIONAL, шина 405 мм (акум 2шт-21V 4.0 Ah та зарядне)
10 562,50 ₴
- В наявності
- Код: to-CSPB-21BL-16
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова акумуляторна Zegor CSPB-21BL-16 PROFESSIONAL ZEGOR CSPB-21BL-16 – компактна та потужна акумуляторна пилка з безщітковим двигуном, ідеально підходить для обрізання дерев, заготівлі дров, будівельних та садових робіт. Завдяки шині довжиною 305мм інструмент поєднує високу продуктивність із зручністю використання. Головні переваги моделі включають низький рівень шуму і вібрації, що робить роботу більш комфортною. Унікальна безщіткова технологія підвищує довговічність пристрою та заощаджує енергію. Легка та компактна конструкція забезпечує простоту в керуванні та перенесенні. Основні характеристики: Тип двигуна: Безщітковий Номінальна напруга акумулятора (В): 21 Довжина шини: 16"(406мм) Крок ланцюга: 3/8"(9.5мм) Обертання (об/хв): 0/хв/0:0 10,5 Миттєва зупинка ланцюга: <0. пуск: так Змащення ланцюга: автоматична Ємність бака для олії: 265мл Літій-іонний акумулятор (А·ч): 4 Зарядний пристрій (А): 2 Перевага рівень шуму Компактний і легкий корпус – зручно працювати навіть у важкодоступних місцях Автоматична змащування ланцюга – знижує зношування від електромережі Зручна ергономічна рукоятка – комфортний хват та керування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм масляного бака | 265 мл |
| Довжина шини | 405 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 60 |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 |
| Тип призначення | Пила ланцюгова акумуляторна Zegor CSPB-21BL-16 PROFESSIONAL : шина 405 мм (акум 2шт-21V 4.0Ah і зарядка) |
- Ціна: 10 562,50 ₴







