Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітроочисник AF 30 Чудове рішення для очищення повітря в приміщеннях середніх розмірів, наприклад житлових кімнатах та офісах: апарат AF 30, оснащений системою багаторазової фільтрації, видаляє з повітря алергени, шкідливі речовини та хвороботворні мікроорганізми. Очисник надійно очищає повітря в приміщеннях площею до 30 м2 (при висоті стелі 3 м) або до 40 м2 (при висоті стелі 2,6 м). Іншими його особливостями є наявність фільтра з активованого вугілля та цифрового дисплея, що відображає вміст домішок (часток класу PM 2,5 мкг/м³), температуру та відносну вологість повітря, а також колірного індикатора якості повітря. Крім того, очищувач повітря вражає функцією таймера, захистом від дітей (функцією блокування), нічним режимом і дуже тихою роботою. Ефективність фільтрації частинок розміром 0,3 мкм становить 99,95%. Апарат оснащений також високоякісним лазерним датчиком для роботи в автоматичному режимі, коли його продуктивність автоматично підлаштовується до ступеня забрудненості повітря. Термін служби фільтрів становить близько 1 року (залежно від забруднення повітря та інтенсивності використання апарату). Особливості та переваги Фільтр High Protect 13 Для зв'язування запахів та пар хімічних речовин. Система з 2 повітрозабірниками Забір повітря з обох боків забезпечує високу пропускну здатність. Кольоровий дисплей Індикація температури, вологості та якості повітря, стану фільтра та апарату. Безшумна робота Тихі двигуни та вентилятори у поєднанні з малошумними повітряними каналами. Автоматичний режим Датчик керує роботою апарата автоматично, адаптуючи його продуктивність до якості повітря. Технічні характеристики Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 100 - 240 / 50 - 60 Потужність (Вт) 36 Підходяща площа приміщення (м²) до 60 Потужність потоку повітря (м³/год) макс. 320 Ефективність фільтру в залежності від розмірів частинок (мкм) 0,3 мкм = 99,95 % Рівні продуктивності 5 Колір Білий Маса (без приладдя) (кг) 5,8 Маса (з упаковкою) (кг) 7,5 Розміри (Д × 6 × 2) Площа приміщення, що рекомендується, при висоті стелі 3 м, 3-кратному повітрообміні протягом години і роботі апарату в режимі максимальної продуктивності. Оснащення Подвійна система фільтрації Індикатор заміни фільтра Індикація якості повітря Термометр Індикація відносної вологості повітря Сенсорні елементи керування на корпусі апарата Автоматичний режим Нічний режим Функція блокування Таймер Області застосування Комплект запасних фільтрів для очищувача повітря AF 20 – для очищення повітря в приміщеннях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря (м³/год) | макс. 320 |
| Висота | 486 см |
| Відповідна площа приміщення (м²) | до 60 |
| Глибина | 260 см |
| Дисплей | Сенсорний, кольорова індикація, PM2.5, T, RH |
| Ефективність фільтра в залежності від розмірів частинок (мкм) | 0,3 мкм >= 99,95% |
| Площа очищення | до 30 м² (за стелі висотою 3 м), до 40 м² (при висоті стелі 2,6 м) |
| Споживана потужність (Вт) | 36 |
| Тип призначення | Професійний очищувач повітря AF 30 (1.024-821.0) |
| швидкості | 5 |
- Ціна: 10 999 ₴











