-20%


Дренажний насос Edon Q1300/40, 1300 Вт, 233 л/хв, чиста/брудна вода (Q1300/40)
3 176,25 ₴
2 541 ₴
- В наявності
- Код: to-Q1300/40
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Edon Q1300/40 – це занурювальний дренажний насос, призначений для відкачування води з різним ступенем забруднення: дощової, ґрунтової, стічної або дренажної води. Працює у побутових умовах: підвали, резервуари, басейни, підтоплення. ХАРАКТЕРИСТИКА Потужність 1300 Вт Напруга живлення 220-240 В Максимальна продуктивність 14 м³/год (≈ 233 л/хв) Максимальний напір 7 метрів Максимальна глибина занурення 7 метрів Максимальний діаметр пропускних частинок 40 мм Температура води, з якою можна працювати до 8 занурення у воду Довжина кабелю живлення 10 м Розміри / Вага Приблизно 6,6 кг Торгова марка / Виробник: Edon (Китай) Гарантійний термін: 12 місяців Тип насоса: Дренажний занурювальний відцентровий насос для брудної / стокове води / водовідведення Переваги Велика пропускна здатність. Пропуск частинок до 40 мм – насос справляється з водою, що містить піщинки, листя, дрібне сміття. Робота при зануренні (IPX8), глибина до 7 м – зручна для застосування в резервуарах, затопленнях. Досить довгий кабель – полегшує з'єднання без необхідності додаткових подовжувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Дренажний |
| Якість води | Брудна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Пропускна здатність | 14 куб.м/год |
| Максимальний напір | 7 м |
| Виробник | Edon |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 |
| Довжина мережевого шнура | 10 |
| Максимальна глибина занурення | 7 |
| Споживана потужність | 1300 |
| Тип призначення | Дренажний насос Edon Q1300/40 : 1300 Вт, 233 л/хв, чиста/грязна вода (Q1300/40) |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 541 ₴




