Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Vulkan OLD701-110 Потужний двигун на 2200 Вт дозволяє працювати тривалий час без зупинки. У стандартному режимі миття видає тиск 110 бар із споживанням води 360 л/год. На максимальних оборотах двигуна короткочасний тиск на виході досягає 150 бар, а витрата води 450 л/годину. Є вбудована система автоматичного відключення миття, у разі значного перевантаження спрацьовує тепловий захист та миття вимикається. Крім того, миття додатково комплектується ємністю для миючого засобу, що значно підвищує ефективність роботи. Основні переваги Vulkan OLD701-110: 12 місяців - повна гарантія на весь механізм 110 бар - номінальний тиск води на виході 150 бар - максимальний тиск води на виході 450 л/год. - максимальна продуктивність 2200 Вт - максимальна вихідна потужність автоматичного відключення - надійний захист від перевантаження 15 кг - найнижча вага в класі КОМПЛЕКТАЦІЯ: Мінімийка Vulkan OLD701-110 Шланг високого тиску 8 м Пістолет Подовжувач для пістолета з регульованою насадкою Фільтр грубої очистки Адаптери4 на шланг/3 Характеристики Мінімийка Vulkan OLD701-110 (OLD701-110) Матеріал Пластик Тип Мийка Вага 15 кг Клас Побутовий Витрата води 450 л/год Матеріал помпи Алюміній Потужність двигуна 2200 Вт Живлення Від мережі 220 В Тип двигуна Електричний Довжина 1 тиск 150 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 20 Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мінімийка Vulkan OLD701-110 (OLD701-110) Комплектація адаптери, пістолет, Подовжувач, шланг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптери на шланг | 1/2" і 3/4" |
| Вбудований бак для хімії | об'ємом 0.6 л |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Клас | Побутовий |
| Максимальна продуктивність | 450 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 150 |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Споживана потужність | 2200 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип призначення | Потужна мінімийка Vulkan OLD701-110 : 2200Вт, 150 бар (32226) |
- Ціна: 6 499 ₴



