-20%


Бензинове миття високого тиску Vulkan SCPW 3000-II, 4778 Вт, 210 бар (30980)
25 623,75 ₴
20 499 ₴
- В наявності
- Код: to-30980
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття бензинове високого тиску Vulkan SCPW 3000-II Миття високого тиску Vulkan SCPW 3000-II - професійний мийний апарат на бензиновому двигуні потужністю 6,5 к.с. Ця модель активно використовується у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб та клінінгових компаній. Додатково миття можна оснастити пінною насадкою або грязьовою фрезою. Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, вантажних автомобілів, збирання на території промислових об'єктів тощо. Переваги мийки Vulkan SCPW 3000-II Надійна латунна помпа Annori Reverberri AR RMV2.5G30 італійського виробництва Можливість подачі води з водопроводу під тиском або з ємності самопливом Миття високого тиску не залежить від наявності електромережі, що робить її більш мобільною Бензиновий двигун 6,5 л.с. Максимальний тиск на виході пістолета 210 бар, робочий - 180 бар Комплектні сопла дозволяють регулювати кут розпилення води від 0° до 40° Максимальна витрата води при роботі - 8,3 л/хв Вбудований бак для миючого засобу об'ємом 4,2 л Бак для бензину на 3,6 л дозволяє працювати 1,4 л/год Міцна сталева рама Широкі прогумовані колеса і рукоятка, що складається Якісний шланг довжиною 10 м Комплектація Мийка Vulkan SCPW 3000-II Шланг високого тиску 10 м Пістолет Сопло 0°, 15°, 25°, 25°, 40° SCPW 3000-II Матеріал Сталь Тип Мийка Вага 36 кг Клас Професійний Розміри 57.5x52.5x58 см Витрата води 498 л/год Об'єм паливного бака 3.6 л Витрата палива 1.4 л/год Матеріал помпи Латунь Потужність двигуна 4778. Бензин Тип двигуна 4-тактний Тип запуску Ручний Довжина шланга 10 м Макс. тиск 210 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 180 Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мийка бензинова високого тиску Vulkan SCPW 3000-II Комплектація набір сопел, пістолет, шланг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Захист від перегріву, Автовідключення при відсутності води |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | VULKAN |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований бак для мийного засобу | об'ємом 4,2 л |
| Витрати палива | 1.4 л/год |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Харчування | бензин |
| Клас | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 498 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 210 |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Споживана потужність | 4778 |
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип призначення | Професійна мийка бензинова високого тиску Vulkan SCPW 3000-II : 4778Вт, 210 бар (30980) |
- Ціна: 20 499 ₴






