-18%


Гілкоріз телескопічний з храповим механізмом Vitals Master LS-910-02RT, діаметр різу 40 мм, довжина 630-910 мм
1 067 ₴
873 ₴
- В наявності
- Код: to-123172
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-02RT - садовий інструмент напівпрофесійного класу. Розрахований на використання обома руками. Легко впорається із сухими та живими гілками діаметром до 40 мм. Призначений для обрізки гілок з дерев та чагарників у присадибному, дачному, комунальному та фермерському господарстві. Найбільш затребуваний на ділянках та в садах, де є високі дерева, інші рослини з твердими гілками, колючі чагарники. Комфорт і безпека Інструмент відрізняється помірною вагою - 1540 г. Це досягнуто завдяки тому, що він має легкі трубчасті ручки з алюмінію. Демпфер, встановлений на стику ручок, допомагає погасити вібрації, що виникають від удару при обрізанні. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості забезпечує високу міцність конструкції та легко витримує навантаження при натисканні. Завдяки накладкам із міцного ABS пластику ручки зручно лежать у руках і не ковзають. Храповий механізм і леза Наявність храпового механізму дозволяє поворотно-обертальний рух (подібний до руху ножиць) замінити на переривчасте в одному напрямку. Це дає можливість поділити одне натискання на кілька послідовних зусиль, збільшує ріжучу здатність. У декілька прийомів, не докладаючи зайвих зусиль, можна провести обрізування гілки діаметром до 40 мм, і не втратити при цьому рівність зрізу. Леза виконані з вуглецевої сталі SK5. Завдяки високій твердості, дуже гарній в'язкості та зносостійкості ріжучі кромки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть при тривалій експлуатації. Телескопічні ручки Інструмент має телескопічні (висувні) ручки, які дозволяють регулювати його довжину від 630 до 910 мм. Завдяки ефекту важеля дозволяють створити сильне натискання на ріжучих кромках. Велика довжина ручок забезпечує можливість обрізати гілки крон на великій висоті, не застосовуючи приставні драбини або драбини. Характеристики Сучкоріз телескопічний з храповим механізмом Vitals Master LS-910-02RT Тип інструменту сучкоріз телескопічний Загальна довжина, мм 630 - 910 Вага, г 1540 Max. діаметр різу, мм 40
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Телескопічна ручка |
| Форма леза | Пряма |
| Вага | 1.54 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Виробник | Vitals |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина, мм | 630 - 910 |
| Максимальний діаметр гуми | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | алюмінієві трубчасті ручки овального профілю з ергономічними накладками із пластику ABS |
| Наявність храпового механізму | Да |
| Загальна довжина | 910 |
| Тип призначення | Гілкоріз телескопічний з храповим механізмом Vitals Master LS-910-02RT : діаметр різу 40 мм, довжина 630-910 мм, вага 1.540 кг |
| Тип інструмента | Гілкоріз телескопічний |
| леза | 100 мм зі сталі SK5 |
- Ціна: 873 ₴




