Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозарядний пристрій Vulkan CF400 Пускозарядний пристрій Vulkan CF400 - ефективне обладнання для запуску різної техніки з акумулятором, що розрядився. Також за допомогою його можна заряджати акумуляторні батареї на 30-300 Ah. Дана модель має системи надійного захисту від замикання, перегріву, помилкової полярності, а також різного роду перевантажень. Призначення: використовується для заряджання акумуляторів, запуску різних транспортних засобів та сільгосптехніки. Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan Висока продуктивність Зручні у використанні та зберіганні Надійний металевий корпус Зручна контрольна панель управління Переваги Vulkan CF400 Зручна форма у вигляді валізи Інтуїтивно зрозуміле управління Якісна мідна обмотка трансформатора Аналоговий амперметр Є режим швидкої та звичайної зарядки0 Оснащений захистом від перегріву та неправильної полярності Якісний мережевий кабель Висувна ручка полегшує транспортування пристрою Характеристики Пускозарядний пристрій Vulkan CF400 Габарити 640x320x260 мм Тип Пуско-зарядне Вага 20.5 кг Максимальний пусковий струм 300 А3 ємність акумулятора 30 Ач Напруга акумулятора 12 В, 24 В Тип акумулятора Свинцево-кислотні батареї (WET) Потужність 1800 Вт Живлення Від мережі 220 В Максимальний струм зарядки 45 А Країна торгової марки Україна4 Комплектація Картонна упаковка, Клеми
| Основні | |
|---|---|
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30-300 Ah |
| Вбудований амперметр | Да |
| Ємність акумулятора | 30 мА/год |
| Захист від неправильного підключення | Да |
| Захист від перевантаження | є |
| Максимальний пусковий струм | 300 А |
| Максимальний струм зарядки | 45 А |
| Можливість використання в складних умовах | Да |
| Напруга зарядки | 12 В, 24 В В |
| Обмотка | Мідна |
| Підключення до мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип призначення | Професійний пускозарядний пристрій Vulkan CF400: 1800Вт (30083) |
| Функції та можливості | зарядний пристрій, пусковий пристрій |
- Ціна: 9 206 ₴




