Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CT60 Пускозарядний пристрій Vulkan СТ60 - компактне якісне обладнання для швидкого заряджання автомобільних АКБ, а також запуску акумуляторів. Пускового струму 150А достатньо для запуску легкового автомобіля. Працює з акумуляторами на 12В та 24В. Чудово підходить для побутового використання. Призначення: часто використовується для легкових транспортних засобів та вантажних автомобілів малої тоннажності. Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan Висока продуктивність Зручні у використанні та зберіганні Надійний металевий корпус Зручна контрольна панель управління Переваги Vulkan СТ60 Оснащений системою захисту від замикання, перегріву, помилкової полярності та різних перевантажень Для контролю показників струму заряду використовується аналоговий амперметр Аh Пластикова ручка забезпечує більш зручне транспортування Працює з напругою 220 В Якісна мідна обмотка трансформатора Автоматичний процес зарядки Три режими роботи: швидка та звичайна зарядка, режим СТАРТ Відносно невелика вага (9,7 кг) Характеристики Пуско-зарядний пристрій Vulkan CT60 Тип Пуско- 02 . А Максимальна ємність акумулятора 450 Ачас Мінімальна ємність акумулятора 90 Ач Напруга акумулятора 12 В, 24 В Тип акумулятора Свинцево-кислотні батареї (WET) Потужність що споживається 1200 Вт Живлення Від мережі 220 Стан товару Новий Комплектація Пуско-зарядний пристрій Vulkan CT60 Комплектація Картонна упаковка, Клеми
| Основні | |
|---|---|
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 90-450 Аh |
| Вбудований амперметр | Да |
| Захист від неправильного підключення | Да |
| Захист від перевантаження | є |
| Максимальний пусковий струм | 150 А |
| Максимальний струм зарядки | 55 А |
| Напруга зарядки | 12 В, 24 В В |
| Обмотка | Мідна |
| Підключення до мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип призначення | Професійний пуско-зарядний пристрій Vulkan CT60 : 12В і 24В (30089) |
| Функції та можливості | зарядний пристрій, пусковий пристрій |
- Ціна: 5 121 ₴









