-20%


Свердлильний верстат Vulkan VLK-13T1 настільний, 350 Вт, 13 мм свердло (15521)
9 387,50 ₴
7 510 ₴
- В наявності
- Код: to-15521
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат свердлильний Vulkan VLK-13T1 настільний, 220 В, 350 Вт Залежно від завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виконання. Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різьблень, вирізування дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх та професійних майстернях, на виробництві. Переваги свердлувального верстата Vulkan VLK-13T1 Надійний двофазний електродвигун 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно і точно. заміну робочих елементів Робоча платформа легко і швидко регулюється по висоті, що забезпечує комфортну роботу з заготівлями різних розмірів Велика основа і металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції 350 Вт Габарити 895x490x290 мм Клас верстата побутовий Потужність 0.35 кВт Тип Вертикальний Тип установки настільний Вага 18 кг Діаметр патрона 13 мм Кількість обертів 2500 об/хв Тип шпинделя B16 Тип патрону Ключовий Кількість швидкостей 5 Контроль шпинделя 169 мм Габарити основи 280х180 мм Габарити робочої поверхні 165х166 мм Діаметр колони 48 мм Макс. діаметр свердла 13 мм Хід шпинделя 50 мм Країна торгової марки Китай Стан товару Новий Комплектація Верстат свердлильний Vulkan VLK-13T1 настільний, 220 В, 350 Вт Комплектація клин, набір ключів, верстат, тиск
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Виробник | VULKAN |
| Додаткові параметри | |
| Виліт шпинделя | 169 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 13 |
| Діаметр колони | 48 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Контроль обертів | Да |
| Кількість обертів | 2500 об/хв об/хв |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 0.35 |
| Тип призначення | Професійний верстат свердлильний Vulkan VLK-13T1 настільний : 350 Вт,13 мм сверло (15521) |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип шпинделя | B16 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 7 510 ₴



