-20%


Сходи-трансформери телескопічні GTM KMP405D 4*5 алюмінієві, 4секції / 5ступені (37622)
11 328,75 ₴
9 063 ₴
- В наявності
- Код: to-37622
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи-трансформери телескопічні GTM KMP405D 4*5 алюмінієві, 5.15 м GTM KMP405D - легкі сходи-трансформери підвищеної міцності, які призначаються для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має змінну товщину стінки та додатково посилений ребрами жорсткості. Для додаткової стійкості до пошкоджень корпус пофарбований у чорний колір методом електрофорезу. Міцні шарніри та замки надійно фіксують сходи у будь-якій з обраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер GTM KMP405D здатний витримати без деформації навантаження 150 кг. Основні переваги сходів GTM KMP405D: Конструкція 2 в 1: приставні сходи та драбини Профіль з авіаційного алюмінію Захисне покриття нанесене методом електрофорезу Профіль посилений ребрами жорсткості Збільшена товщина стінок профілю 1,8 мм і 1,2 мм колеса Зручне регулювання висоти завдяки телескопічній конструкції 150 кг - максимальне допустиме навантаження 270/515 см - висота трансформера у форматі приставних сходів 140/248 см - висота трансформера у форматі драбини 15.4 кг - вага драбини КОМПЛЕКТАЦІЯ4 Сходи-трансформери телескопічні GTM KMP405D 4*5 алюмінієві, 5.15 м Висота 5.15 м Матеріал Алюміній Тип трансформер Ширина 35 см Вага 15.4 кг Розміри 149x46x22 см Макс. навантаження 150 кг Кількість секцій/сходів 4*5 Загальна кількість ступенів 20 Розмір профілю 60*23 мм Особливості Транспортувальні колеса Висота в складеному стані 1.4 м Довжина 1 секції 140 см Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація4 алюмінієва, 5.15 м Комплектація колеса – 2 шт, нижній стабілізатор – 2 шт, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Вага | 15.4 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота драбини | 5.15 м |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Ширина сходів | 0.35 м |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 1.40 м |
| Висота секції | 1.4 |
| Загальна кількість сходинок | 20 |
| Кількість щаблів | 5 шт. |
| Конструкція драбини | Двостороння |
| Особливості | Транспортувальні колеса |
| Розмір профілю | 60*23 мм |
| Тип драбини | Універсальна |
| Тип призначення | Драбина-трансформер телескопічна GTM KMP405D 4*5 алюмінієва : 4секції / 5сходинки (37622) |
| Ширина драбини | 0.35 м |
- Ціна: 9 063 ₴





