Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина одностороння GTM KMH0104 алюмінієва, 4 сходинки 790 мм (KMH0104) GTM KMH0104 - компактні алюмінієві сходи у формі односторонньої драбини, яка відмінно підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі сходи 4 сходинки та максимальна висота до верхньої сходинки 79 см. Переваги драбини GTM KMH0104 Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію Великий верхній майданчик із протиковзким профілем. Сходинки шириною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою. Драбина одностороння Ширина 39.0 см Вага 3.8 кг Розміри 140x43x12 см Висота до платформи 79 см Макс. навантаження 150 кг Кількість секцій/сходів 1*4 Загальна кількість ступенів 4 Розмір профілю 40*20 мм Особливості дуга безпеки Висота у складеному стані 1.4 м Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Універсальна |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 79 см |
| Висота у складеному стані | 1.4 м |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 4 шт. |
| Особливості | дуга безпеки |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Тип призначення | Стрем'янка одностороння GTM KMH0104 алюмінієва, 4 сходинки 790 мм (KMH0104) |
| Ширина драбини | 0.39 м |
- Ціна: 2 107 ₴






