-20%


Мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K 2 Universal Edition, 1.4 кВт, 110 бар (1.673-010.0)
4 123,75 ₴
3 299 ₴
- В наявності
- Код: to-1.673-010.0
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску K 2 Universal Edition із фрезою для стійкого бруду ефективно видаляє забруднення з різних поверхонь, у тому числі сходи, стін та садового інвентарю. Компактна конструкція забезпечує зручність у використанні, а струмінь, що обертається, фрези для стійкого бруду легко очищає навіть складні забруднення. Завдяки малій вазі та вбудованій ручці пристрій легко транспортувати. Система Quick Connect дозволяє швидко підключати та від'єднувати шланг високого тиску завдовжки три метри, забезпечуючи простий запуск пістолета. Всі аксесуари зручно зберігаються на корпусі мийки, а для кабелю живлення передбачений спеціальний відсік, що допомагає уникнути безладу. Особливості та переваги Вбудований відсік для кабелю Кабель живлення можна обережно та компактно прибрати. Зручне зберігання аксесуарів Шланг високого тиску, розпилювальну трубку та пістолет можна легко зберігати, прикріпивши їх до пристрою. Quick Connect Шланг високого тиску швидко підключати і від'єднувати від пристрою і легко запускати пістолет. Компактні розміри та легка вага Пристрій легко переноситься та транспортується. Технічні характеристики Параметри електромережі (В/Гц) 220 – 240 / 50 – 60 Давление (бар/МПа) 110 / 11 Продуктивність (л/год) макс. 360 Потужність (м2/год) 20 Температура води на вході (°C) макс. 40 Потужність, що споживається (кВт) 1,4 Колір жовтий Маса (без приладдя) (кг) 3,77 Вага (з упаковкою) (кг) 4,6 Розміри (Д×Ш×В) (мм) 182 x 280 x 390 Комплектація Пістолет: Пістолет G 120 Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 " Оснащення Вбудований фільтр тонкого очищення води Області застосування Велосипеди Для очищення садових меблів та інструменту Меблі для саду/тераси/балкона
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Ручка для перенесення |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Виробник | Karcher |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер підключення до садового шлангу | 3/4 " |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Максимальна продуктивність | 360 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 110 |
| Споживана потужність | 1400 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 20 |
| Тип призначення | Професійна мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K 2 Universal Edition : 1.4 кВт, 110 бар (1.673-010.0) |
| Шланг високого тиску | 3 м |
- Ціна: 3 299 ₴







