Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний триммер Makita DUR193RF Makita DUR193RF – це легкий, зручний та потужний триммер для догляду за газоном, бордюрами, узбіччями та важкодоступними місцями. Працює від надійного 18В акумулятора серії LXT, завдяки телескопічній штанзі та регульованій косильній голові ідеально підлаштовується під будь-які завдання. Комплект включає акумулятор 3.0 А·ч (BL1830B) та швидкий зарядний пристрій, що робить триммер повністю готовим до роботи з коробки. Акумуляторний триммер Makita DUR193RF: переваги XPT - Технологія наднадійного захисту від пилу та вологи Конструкція була модернізована порівняно з попередньою моделлю DUR181, щоб знизити вагу та підвищити маневреність. Оптимальний ваговий баланс для простоти поведінки Легше повертати головку інструменту під час стрижки трави завдяки зміщенню центру важкості до задньої частини машини приблизно на 50 мм від положення DUR181. Полегшена конструкція Зниження ваги на 0,4 кг досягається за рахунок внесення наступних змін в DUR181: (зміна матеріалу корпусу, інтеграція корпусу підшипника і корпусу двигуна в секцію наконечника інструменту Проста у використанні передня рукоятка У DUR193 використовується передня рукоятка до валу, ніж звичайна рукоятка, що використовується для DUR181. Бажана висота шляхом зміни кута та положення Телескопічний вал для оптимального положення різання може бути зручніше заблокований/відпущений шляхом зміни механізму з поворотного типу DUR181 на важіль, аналогічний UR100D Регулюється по довжині від 124 Лісочка до 1,65 мм Обертання не регулюється Акумуляторний триммер Makita DUR193RF: технічні характеристики Напруга акумулятора 18 В Тип акумулятора Літій-іонний, LXT Тип двигуна щітковий Рукоятка D-подібна рукоятка Кількість обертів холостого ходу 7,8 260 мм Час роботи з BL1830B – 25 хв Вихідна потужність 280 Вт Рівень шуму: звуковий тиск 86 дБ(А) Рівень шуму: звукова потужність 75,1 дБ(А) Рівень шуму: похибка (к) 3 дБ(А) Вібрації: хол похибка (к) Розміри 1248-1436 мм Вага відповідно до EPTA 2,3 кг Акумуляторний триммер Makita DUR193RF: комплектація Інструкція з експлуатації Плечовий ремінь Котушка Косильна волосінь (ліска) Передня рукоятка Картонна коробка Акумулятор BL1830B (3 А
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Makita |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 мА/год |
| Максимальна ширина скошування | 260 |
| Максимальна кількість оборотів | 7800 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Споживана потужність | 280 |
| Регулюється за довжиною | від 1248 мм до 1436 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Професійний акумуляторний тример Makita DUR193RF : з АКБ 18V 3.0Ah (DUR193RF) |
| Ширина скошування ліски | 260 |
- Ціна: 9 199 ₴











