-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер Makita RP1803FX07 – це потужний професійний вертикальний фрезер з двигуном на 1650 Вт, призначений для точного фрезерування дерева, фанери, МДФ, ДСП та інших матеріалів. Завдяки глибокій зоні занурення (до 70 мм), точному настроюванню глибини, LED-підсвічування та електронному гальму, ця модель ідеально підходить для точних, чистих робіт у майстерні або на об'єкті. Фрезер Makita RP1803FX07: переваги Високопродуктивний професійний фрезер із потужним двигуном Вибір глибини обробки 0-70 мм забезпечує легке проникнення вглиб заготовки або через неї. Світлодіодне підсвічування робочої зони з функцією післясвіту Точне налаштування глибини фрезерування Ергономічні ручки з м'якими накладками Фіксація клавіші вимикача в натиснутому положенні Миттєвий стоп Прозора вимірювальна шкала для перевірки глибини фрезерування Пістолетний обмежувач рівня. Підвищена надійність за рахунок використання великих шарикопідшипників приводного валу ротора, лабіринтного ущільнення та вентилятора для запобігання попаданню пилу та бруду. Фрезер Makita RP1803FX07: технічні характеристики Потужність 1650 Вт Кількість обертів 22,000/хв Максимальна глибина занурення 0 - 70 мм Діаметр цангового патрона 12 мм Рівень шуму: звуковий тиск 87 дБ(А) Рівень шуму: звукова похибка (к) 3 дБ(А) Вібрації: холостий хід 2,5 м/сек² Вібрації: вирізування пазів у МДФ 4.5 м/сек² Рівень вібрації: похибка (к) 1,5 м/сек² Розміри (Д х Ш х В) 155 х 22 Фрезер Makita RP1803FX07: комплектація Патрубок для пилососа 122850-4 Цангова втулка 6 мм 763801-4 Цангова втулка 8 мм 763804-8 Цанговий патрон 12 мм 763628-2 Ключ 78 MakPac кейс 4 Вкладка для фрезера 8352F0-3
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 70 мм |
| Виробник | Makita |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 22000 |
| Споживана потужність | 1650 |
| Тип призначення | Професійний фрезер Makita RP1803FX07: 1650 Вт, патрон цанговий 12мм (RP1803FX07) |
- Ціна: 19 999 ₴


