-20%


Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/165-2 Li Solo, без АКБ (4331230)
5 662,50 ₴
4 530 ₴
- В наявності
- Код: to-4331230
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ручна дискова пилка Einhell TE-CS 18/165-2 Li-Solo вражає своєю компактною, легкою конструкцією та бездротовою потужністю, що робить її ідеальним вибором для всіх робіт з розпилювання будинку та саду. Як представник сімейства Power X-Change, вона не тільки забезпечує гнучке бездротове використання, але й може використовуватися з усіма акумуляторами та зарядними пристроями системної серії. Глибину різання та кут нахилу ручної дискової пилки можна легко регулювати без додаткових інструментів. Фіксатор шпинделя і внутрішній шестигранний ключ, що входить в комплект, дозволяють легко замінювати пильні полотна з отвором 20 мм. У комплект входить високоякісне пиляльне полотно діаметром 165 мм і 24 зубцями, яке дозволяє виконувати глибину різу до 57 мм при прямому положенні пильного полотна і до 39 мм при розрізах під кутом 45°. Для оптимальної видимості зони різання ручна дискова пилка має високоякісні світлодіоди, а вбудований адаптер для всмоктування забезпечує чисте робоче місце. Використовуйте паралельний упор, що входить до комплекту, для ідеально рівних розрізів. Акумуляторна ручна дискова пилка TE-CS 18/165-2 Li також сумісна з напрямною шинкою Einhell, яку можна придбати окремо. Завдяки великій ергономічній ручці з м'якою захватною поверхнею ви можете безпечно керувати цією пилкою. Для захисту двигуна ручна дискова пилка має функцію плавного пуску та захист від перевантаження. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою. Вони доступні окремо. Можна настроїти індивідуально Гнучке регулювання глибини та кута різання За допомогою акумуляторної ручної дискової пилки Einhell TE-CS 18/165-2 Li ви можете швидко та легко індивідуально регулювати глибину різу та кут нахилу без будь-яких інструментів. Завдяки уважному диску діаметром 165 мм, що постачається у прямому положенні (90°), можна різати на глибину до 57 мм. При кутових розрізах з використанням пильного диска з нахилом 45° можна досягти максимальної глибини різання 39 мм. Для більш точних розрізів пила сумісна з напрямною шинкою Einhell, яка продається окремо. Паралельна зупинка Паралельний упор забезпечує прямі розрізи, завжди рухаючи пильне полотно на однаковій відстані від краю заготовки. Всмоктуючий отвір В акумуляторну дискову пилу вмонтовано адаптер для підключення зовнішнього пилососа (Ø 36 мм). Заміна пильного полотна За допомогою блокування шпинделя та шестигранного ключа, що постачається в комплекті, пиляльне полотно можна швидко та легко замінити. Світлодіодне підсвічування Вбудовані світлодіоди забезпечують ідеально освітлений інтерфейс та гарний огляд робочої зони. Бездротова пилка Компактна, потужна акумуляторна ручна циркулярна пилка Завдяки системі акумуляторів Power X-Change акумуляторна ручна дискова пилка Einhell TE-CS 18/165-2 забезпечує гнучку роботу без будь-яких докучливих кабелів. Плавний пуск та захист від перевантаження забезпечують тривале використання пилки. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою. ОСОБЛИВОСТІ представник сімейства Power X-Change; 1 батарея 18 В Зручна експлуатація завдяки компактній конструкції Просте регулювання без інструментів (глибина різання, кут нахилу) Легка заміна пильного полотна завдяки блокуванню шпинделя. Високоякісний алюмінієвий стіл для пилки Паралельний упор для точних розрізів Вбудоване світлодіодне підсвічування для освітлення вашої робочої зони Адаптер для пилососа для чистої робочої зони Функція плавного пуску для захисту двигуна та користувача Сумісний з напрямною рейкою Einhell Увімк. 1 х пиляльне полотно з твердосплавним наконечником Акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект (продаються окремо) ХАРАКТЕРИСТИКА Бренд Ейнхелль Код виробника Акумуляторна дискова пилка TE-CS 18/165-2 Li - Solo Елемент 4331230 Акумулятор 1 - Li-ion 18В Вибрати х. х. 4 200 об/хв Глиб. різа під 90 ° / 45 °: 57 мм / 39 мм Вага нетто: 2.9 кг Вага брутто: 3.97 кг Розміри в упаковці: 34.6 × 20.1 × 30.6 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 57 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Виробник | Einhell |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глиб. різу під 90°/45° | 57 мм/39 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 4200 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/165-2 Li - Solo : без АКБ (4331230) |
- Ціна: 4 530 ₴










