Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-27 CG (0601072U00) Bosch GLM 50‑27 CG – це професійний лазерний вимірювач із зеленою лазерною точкою, призначений для швидких та точних вимірювань на відстанях до 50 метрів. Він має вбудований інклінометр для визначення кутів (0–360°), з'єднання через Bluetooth для передачі даних до програми Bosch MeasureOn, міцну конструкцію та захист від пилу та бризок (IP65), що робить його придатним для використання на будівельному майданчику. Особливості: Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG стане в нагоді, як тільки ви задумали побудувати будинок, зробити ремонт - обчислити площу приміщення, кількість матеріалів; обміряти земельну ділянку, кут нахилу та ін. Довго чекати на виміри від 0.05 до 50 м вам не доведеться — всього 4 секунди (максимальний час вимірювання) та дані на екрані. Дуже зручно, що за допомогою вбудованого Wi-fi всі виміри легко переслати на смартфон або планшет (через встановлену програму Bosch MeasureOn). Успішність виміру пристрій повідомляє вібрацією або звуковим оповіщенням. Колір лазера – зелений. Його чудово видно днем (навіть під час сліпучого освітлення) та вночі. Головне не світити їм у вічі, адже це може викликати тимчасове засліплення. При необхідності можна намітити потрібні виміри на стіні, підлозі тощо, оскільки лазер можна застовбити. На пристрої є функція збереження вимірів (до 30 од.). У налаштуваннях можна виставити розмір цифр, щоб працювати швидко та злагоджено, не примружуючись. Також є функція перевороту екрана, якщо варто здійснити складні розрахунки. На екрані є іконка, яка вказує на заряд акумулятора. Якщо неповний заряд, можна перевести пристрій у енергозберігаючий режим. Тоді час роботи дещо збільшується, а іконка акумулятора підсвічується жовтим. Символ порожньої батареї вказує, що акумулятор практично розряджений, але ще зможе провести кілька вимірювань. Оснащений класом захисту IP65. Це означає, що далекоміру не страшні пил та бризки води, падіння з висоти (до 1.5 м). Корпус - прогумований, виготовлений із міцного пластику, який зроблений, щоб прослужити довго. Технічні характеристики: Діапазон вимірів: 0,05–50 м Номінальний час виміру: 4 с Точність вимірів: ± 1,5 мм Одиниці виміру: м/см/мм/фут/дюйм/фут-дюйм Автоматика відключення: 5 Лазерний діод: 515 нм Джерело живлення: 2. штатив: 1/4" Захист від пилу та бризок: IP 65 Розміри: 119x53x29 мм Особливості: Витримує падіння на 1.5 м Гарантія: 36 місяців Комплект поставки: Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-27 CG Чохол Петля для перенесення 6 батарейок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Малайзія |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина полотна | 50 мм |
| Діапазон вимірів, (м) | 20 с (лазер), 5 |
| Лазерний діод, (нм) | 515 |
| Номінальний час вимірювання, (з) | 0.5-4 |
| Одиниці виміру | дюйм | см | Фут| мм |
| Харчування | 2х1,5-V-LR6 (AA) |
| Користувацький інтерфейс із підтримкою | 30 мов |
| Різь під штатив | 1/4" |
| Робоча температура (°С) | -10...+45 |
| Тип вимірювальної рулетки | Електронна рулетка |
| Тип призначення | Професійний лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-27 CG (0601072U00) |
| Точність вимірювання | 1.5 г |
| Точність виміру, кут | ±0,2 |
| Колір лазера | Зелений |
| Шкала вимірів | Метрична система (м, см, мм) — неметрична система (дюйми) |
- Ціна: 7 950 ₴











