-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 1540 S (2347405) Пилосос для вологого/сухого прибирання Einhell TC-VC 1540 S – це зручний помічник для будь-яких робіт з прибирання в майстерні та гаражі. Завдяки потужності 900 Вт та силі всмоктування 180 мбар, він надійно видаляє пил, бруд та навіть рідини з багатьох поверхонь. Навіть важкодоступні місця можна легко очистити за допомогою підключення. Пилосос для вологого/сухого прибирання оснащений контейнером із нержавіючої сталі об'ємом 15 літрів. Пластиковий шланг всмоктувальний довжиною 1,5 м (Ø 36 мм) і 3-секційна пластикова всмоктувальна труба забезпечують широкий радіус дії з високою пропускною здатністю повітря для прибирання. Можна використовувати кабель живлення довжиною 2,5 м, щоб розширити радіус дії до 4 м. Ви можете намотати кабель живлення безпосередньо на корпус пилососа для зберігання. Завдяки чотирьом міцним поворотним колесам та вбудованій ручці для перенесення ви можете використовувати цей пилосос для вологого/сухого прибирання в дорозі. Пилосос поставляється з щілинною насадкою для очищення вузьких проходів та великою комбінованою насадкою для килимів та твердих підлог. Також у комплекті є поролоновий фільтр для вологого збирання, мішок для збирання пилу та фільтрувальний мішок для сухого всмоктування. Широкий асортимент аксесуарів Почніть негайно з вологого та сухого всмоктування Пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 1540 S поставляється з широким набором аксесуарів. Оснащений загальною насадкою для очищення вузьких місць та комбінованою насадкою для килимів та гладких підлог, ніщо не завадить чистоті в майстерні чи гаражі. Для вологого прибирання потрібен поролоновий фільтр, який також входить до комплекту. Мішок для збору пилу і фільтрувальний мішок, що входить до комплекту, можна використовувати для сухого прибирання. Тримач для аксесуарів Завдяки вбудованим кріпленням для аксесуарів, форсунки та всмоктувальні труби завжди охайні та готові до використання. Намотувач кабелю Ви також можете намотати 2,5-метровий кабель живлення на корпус для акуратного зберігання. 15-літровий контейнер Компактний бак для стічних вод вміщує до 15 літрів та виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до іржі та міцної. З'єднання для продування Вбудована функція видування забезпечує рішення для важкодоступних місць. Просто підключіть та увімкніть. Портативні програми Пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 1540 S оснащений чотирма роликами для мобільного використання. Крім того, кабель живлення довжиною 2,5 м і шланг, що всмоктує, довжиною 1,5 м забезпечують великий радіус дії, в якому ви можете працювати оптимально. Легко транспортувати Центральна велика ручка для перенесення дозволяє легко транспортувати легкий 3-кілограмовий пилосос для вологого та сухого збирання. Наприклад, компактний пилосос можна легко переносити вгору та вниз сходами або завантажувати в багажник автомобіля для транспортування. Маленький, але могутній! Компактний пилосос з високою потужністю всмоктування Пилосос для вологого/сухого збирання Einhell TC-VC 1540 S з потужністю 180 Вт та силою всмоктування 180 мбар є ефективним помічником для видалення сухого бруду та рідин. Він також має рівень шуму 79 дБ(А).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Розрідження | 180 мбар |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Einhell |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2.5 шт. |
| Діаметр шлангу | 36 мм |
| Ємність бака | 15 л |
| Вага без приладдя | 3 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип призначення | Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 1540 S (2347405) |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 2 994 ₴










