Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний акумуляторний очищувач поверхонь Einhell PICOBELLA лінійки Power X-Change system серії Expert plus призначений для сухого та вологого очищення каменю, дерева, штучного газону та кромок. Очисник поверхонь Einhell PICOBELLA має вбудоване з'єднання для садового шланга, круговий брудозахисний кожух, дуже широкі щіткові валики, що обертаються, гнучке управління вперед/назад і плавне регулювання швидкості. Спеціальна бічна щітка ідеально підходить для роботи на периметрі. Додаткова ручка має вбудовану направляючу для садового шланга. Виріб постачається в комплекті із середньою щіткою для очищення каменю. Інструмент поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути приведений у дію за допомогою Power X-Change акумулятора. Особливості очищувача поверхонь Einhell PICOBELLA: - лінійка інструменту Power X-Change system - Багатофункціональність: очищення каменю, дерева, штучного газону і країв периметра - Очищення та миття за один робочий етап завдяки вбудованому з'єднанню для садового шланга - заміна щіток без інструментів одним натисканням стіни та краях - дуже широка щітка. обертовий для швидкого очищення – Макс. результат завдяки руху щіток вперед/назад - регульована по висоті алюмінієва трубка забезпечує зручну роботу - Плавне регулювання швидкості - Навколишня захисна кришка як ідеальний захист від бризок - додаткова ручка з вбудованою прокладкою садового шланга - щітка MEDIUM для очищення каменю в комплекті накладкою - поставляється без акумулятора та зарядного пристрою (не входить до комплекту) ХАРАКТЕРИСТИКА Бренд Einhell Код виробника: PICOBELLA Артикул 3424200 Акумулятор: Ні, Li-ion 1 шт. - 18В Обороти х. х. 800 - 1400 об/хв Діаметр щітки: 115 мм Ширина щітки: 195 -215 мм Вага нетто: 3.8 кг Вага: 5.3 кг Розміри в упаковці: 115×25×21.5 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, В | 18 |
| Діаметр щітки | 115 мм |
| Кількість | 1 |
| Оберти х. х. | 800 - 1400 об/хв |
| Очищувач поверхонь | призначений для сухого та вологого очищення |
| Тип призначення | Професійний акумуляторний очищувач поверхонь Einhell PICOBELLA : без АКБ (3424200) |
| Ширина щітки | 195 -215 мм |
- Ціна: 5 283 ₴











