-20%


Якісна сумка системи кейсів Einhell E-Case Bag, вантажопідйомність до 30 кг (4540036)
2 700 ₴
2 160 ₴
- В наявності
- Код: to-4540036
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка кейсової системи Einhell E-Case Bag (4540036) Оригінальна сумка Einhell E-Case є частиною модульної системи E-Case від Einhell. Сумка ідеально підходить для зберігання та транспортування обладнання, інструментів та приладдя вагою до 30 кг. Зручна система засувок для з'єднання штабельованих коробок та кейсів забезпечує акуратне зберігання та безпечне транспортування. Завдяки шести великим кишеням для таких предметів, як батареї та зарядні пристрої, а також різним внутрішнім кишеням для ручних інструментів, таких як викрутки, системна сумка забезпечує достатньо місця для всіх видів предметів. Одна з великих внутрішніх кишень має блискавку, що забезпечує місце для безпечного зберігання блокнота або планшета. Ремінь для перенесення та дві ручки полегшують транспортування та роблять перенесення зручним. Крім того, сумка включає два затискачі для спиртового рівня зовні. Особливості сумки Einhell E-Case: - частина модульної системи E-Case від Einhell - Кейс для зберігання/транспортування обладнання та інструментів - Система засувок для з'єднання із встановленими один на одного кейсами - ремінь для перенесення для зручного перенесення до 30 кг. - Ергономічна ручка для легкого транспортування. - 6 великих зовнішніх кишень для зберігання, наприклад, батарейок; - Внутрішні кишені для ручних інструментів, планшета або блокнота. - кріплення для рівня Характеристика Бренд Einhell Код виробника: System Carrying Case E-Case Tasche Артикул 4540036
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 20 кг |
| Тип призначення | Якісна сумка Einhell Bag 45/29 : вантажопідйомність до 20 кг (4530074) |
| кишені і відділення | 8 збоку і 4 зсередини |
- Ціна: 2 160 ₴










