-28%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів для вантажних автомобілів LEX 3/4" 12-гранні - це якість, надійність і довговічність. Набір може сміливо використовуватися як в гаражі, приватній майстерні, так і на СТО. 12-гранні Розміри головок: (19,21,22,23,24,26,27,30,32,34,36,38,41,46,48,50 мм) Гарантія: 12 місяців Комплектація: Два подовжувачі. 16 торцевих головок. Вороток. Тремтіння з храповим механізмом (можлива фіксація і скидання головок). Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Розмір min | 19 мм |
| Розмір max | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 799 ₴







