-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила Кентавр СП-234ТС Ланцюгова електрична пилка СП-234Тс ТМ «Кентавр» - досить надійний електроінструмент, призначений для швидкого та легкого розпилювання деревини будь-якого ступеня вологості – сирої, сухої або навіть мокрої. У свою чергу, у будівництві електрична пилка застосовується для виконання різних столярних робіт або розкроюваних плит, виготовлених з деревини. Великою перевагою моделі СП-234Тс ТМ «Кентавр» є відсутність вихлопних газів, які є під час роботи бензиновою пилкою. Ще один плюс моделі – низький рівень шуму. Особливості моделі Кентавр СП-234ТС: ергономічний дизайн; потужний двигун; поперечне розташування двигуна; висока швидкість ланцюга; кнопка блокування від випадкового включення; спрощений механізм натягу ланцюга; автоматичний масляний насос; швидкознімні вугільні щітки; індикатор рівня олії; гарантія 12 місяців. Високу продуктивність інструменту гарантує надійний електродвигун потужністю 2300 Вт з підвищеним ресурсом роботи, а також якісні шини та ланцюги. Відмінністю електропили СП-234Тс ТМ «Кентавр» є поперечне розташування електродвигуна, завдяки чому спрощується її конструкція та проведення техобслуговування. Варто відзначити, що вугільні щітки - швидкознімні, що дозволяє здійснювати зручну заміну щіток у разі їх стирання, яку може виконати сам користувач, не звертаючись при цьому за допомогою до сервісного центру. Наступною особливістю моделі є автоматичний масляний насос. Під час роботи електропили на шину і ланцюг подається необхідна кількість масла, тим самим знижується тертя між частинами, що рухаються. Таким чином, термін експлуатації виробу значно продовжується. Олія заливається в бачок об'ємом 200 мл. Ріжуча частина виробу має поширені на ринку параметри, що полегшує пошук запчастин у разі їх заміни. Довжина шини становить 400 мм, а крок ланцюга – 3/8 дюймів. Ця електропилка забезпечена кнопкою блокування від випадкового включення. Також конструкцією виробу передбачено спрощений механізм натягу ланцюга. Технічні характеристики пили електричної Кентавр СП-234Тc: Розташування двигуна Бічна Напруга, В 220 Частота струму, Гц 50 Потужність, Вт 2300 Швидкість ланцюга, м/с 13 Довжина шини, см (дюйм) 40(16) Кількість ланок ланцюга 3 паза шини, дюйм 0,05 Час спрацьовування гальма ланцюга, з Ні Об'єм масляного бака, мл 200 Плавний пуск Ні Габарити упаковки, мм 469x276x223 Маса нетто/брутто, кг 5,4/6,0 Комплектація: 1. Ланцюг. 2. Шина. 3. Ланцюг. 4. Гайковий ключ. 5. Посібник з експлуатації. 6. Картонна упаковка. 7. Чохол шини. На електропилу поширюється гарантія 12 місяців, що діє на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Довжина шини | 400 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 469x276x223 |
| Довжина шини, см (дюйм) | 40(16) |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Маса нетто/брутто, кг | 5,4/6,0 |
| Напуга, В | 220 |
| Обсяг масляного бака, мл | 200 |
| Плавний пуск | Немає |
| Споживана потужність | 2300 |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 |
| Час спрацювання гальма ланцюга, с | Немає |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Ширина паза шини, дюйм | 0,05 |
- Ціна: 2 225 ₴





