-20%


Електрична ланцюгова пилка Tex.AC ТА-03-223, 2300 Вт, вага 5, 5 кг, 16"/406 мм, крок 3/8"
3 638,75 ₴
2 911 ₴
- В наявності
- Код: to-ТА-03-223
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система натяжки ланцюга В електричній ланцюговій пилці Тех.АС ТА-03-223 застосовується добре зарекомендована і перевірена часом ключова система натяжки ланцюга. Ця система конструктивно не складна, що значно знижує ймовірність поломки. Натяг ланцюга відбувається за допомогою гвинта-натягувача. Провертаючи гвинт, відбувається ослаблення чи натяг ланцюга. Притискна кришка фіксується за допомогою двох болтів та притискних гайок, послабивши які відбувається ослаблення фіксації шини. Двигун В електричній пилці Тех.АС ТА-03-223 встановлений електромотор із поперечним розташуванням. Встановлений електромотор потужністю 2300Вт забезпечує надійну роботу електропилки. Для збільшення потужності та зниження габаритів в електромоторі застосовується обмотка з міді з багатошаровим лакуванням. Якісне лакування захищає обмотку від механічного впливу частинок, що потрапляють всередину. Захист оператора Для збільшення захисту користувача в період проведення робіт з розпилювання деревини в ланцюговій електричній пилці Тех.АС ТА-03-223 встановлено фронтальний захист. Захист запобігає попаданню тріски на руку оператора. Так само, коли неправильно натягнутий ланцюг злітає з шини, фронтальний захист запобігає попаданню ланцюга на користувача, приймаючи він удар. ХАРАКТЕРИСТИКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-03-223 МОДЕЛЬ ТА-03-223 НАПРУЖЕННЯ МЕРЕЖІ (В) 220 ЧАСТИНА МЕРЕЖІ (ГЦ) 50 РОЗМІЩЕННЯ ДВИГУНА / 6 МІЖ ШИНИ ЛАНЦЮГА ( ″ ) 3/8 КІЛЬКІСТЬ ЛАНОК У ЛАНЦЮГУ 57 Товщина ланки ланцюга (ММ) 1,3 ПОТУЖНІСТЬ (ВТ) 2300 КІЛЬКІС ОБОРОТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ (М/С) 14 БЛОКИРО ПУСК Ні ЕЛЕКТРОННЕ ГАЛЬМО ЛАНЦЮГУ Ні МЕХАНІЧНЕ ГАЛЬМО ЛАНЦЮГУ Ні ФУНКЦІЯ ШВИДКОГО ЗАМІНУ ЩІТОК Є ВАГА (КГ) 5,5 ГАРАНТІЯ (МІС) 24 КОМПЛЕКТАЦІЯ КОМПЛЕКТАЦІЯ ШЕ-3AC TEX. ІНСТРУКЦІЯ Є ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН Є
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина шини | 406 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2300 |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 |
| Тип призначення | Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-223: 2300 Вт, вага 5,5 кг, 16"/406 мм, крок 3/8" |
- Ціна: 2 911 ₴



