Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик з підсвічуванням Makita 4350 FCT: переваги Новий ергономічний дизайн Зручна D-подібна рукоятка з гумовими вставками Швидка, гладка і акуратна розпилювання професійного рівня Надзвичайно низький рівень шуму і вібрації Електричний контроль швидкості забезпечує стабільну швидкість для різних матеріалів світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві Лобзик з підсвічуванням Makita 4350 FCT: технічні характеристики Потужність 720 Вт Довжина робочого ходу 26 мм Частота холостого ходу 800 - 2.800 хв-1 Глибина розпилу (дерево) 135 мм розпилу (алюміній) 20 мм Маятниковий хід 4 рівня Рівень шуму: звуковий тиск 84 дБ(А) Рівень шуму: звукова потужність 95 дБ(А) Рівень вібрації: пиляння по дереву 7,5 м/сек² Вібрації: різання металу 4,5 м/сек 3 207 мм Вага відповідно до EPTA 2,6 кг Лобзик з підсвічуванням Makita 4350 FCT: комплект поставки Шестигранний ключ 3 мм Пластиковий кейс для транспортування
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Здув тирси | Ні |
| Основні | |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Виробник | Makita |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина пропилу (алюмінію) | 20 |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропилу (сталі) | 10 мм |
| Споживана потужність | 720 |
| Тип призначення | Професійний лобзик з підсвічуванням Makita 4350 FCT |
| Рівень шуму | 95 |
- Ціна: 9 883 ₴










