Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС Мінімийка високого тиску K 7 WCM Вражаючі параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K 7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Її потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю та навіть автомобілів великих розмірів. Для ефективного і ретельного очищення різних поверхонь в комплект поставки входять струминна трубка Vario Power, що дозволяє регулювати тиск простим поворотом наконечника, і грязьова фреза, що формує точковий струмінь, що обертається, для усунення особливо стійких забруднень. Вбудований фільтр для води захищає насос від часток бруду. Усі приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі. Особливості та переваги Прекрасний результат очищення Двигун з водяним охолодженням вражає своїм особливо довгим терміном служби та високою потужністю. Застосування засобу для чищення Оснащено механізмом подачі миючих засобів. Засоби для чищення Kärcher (опція) покращують результати прибирання і забезпечують захист поверхонь, що очищаються. Чистий і охайний шланг, струменеві трубки, пістолет і кабель зберігаються безпосередньо на корпусі апарату. Система Quick Connect Шланг високого тиску легко підключається до апарату та пістолета - всього одним клацанням. Це береже Ваш час та зусилля. Технічні характеристики Параметри електромережі (В/Гц) 230/50 Тиск (бар/МПа) 20 - макс. 180/2 - макс. 18 Продуктивність (л/год) макс. 600 Потужність (м²/год) 60 Температура води на вході (°C) макс. 60 Потужність, що споживається (кВт) 3 Довжина кабелю (м) 5 Колір Жовтий Маса (без приладдя) (кг) 17,212 Маса (з упаковкою) (кг) 21,151 Розміри (Д × Ш × В) (мм) 369 x 355 x 9 Грязьова фреза Шланг високого тиску: 10 м Адаптер підключення до садового шлангу 3/4" Оснащення Струменева трубка Vario Power Подача миючого засобу через: Всмоктуючий шланг Мотор з водяним охолодженням Вбудований фільтр тонкої очистки води Області застосування Забір і стіни з каменю парканів та невеликих садових доріжок Сад / тераса / балконні меблі Для очищення садових меблів та інструменту Яхти та човни Для очищення позашляховиків та будинків на колесах Для очищення мотоциклів та скутерів Велосипеди
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Професійний |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Виробник | Karcher |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 17.212 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер підключення до садового шлангу | 3/4 " |
| Висота | 946 см |
| Глибина | 369 см |
| Довжина шланга високого тиску | 10 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Максимальна продуктивність | 600 |
| Максимальна температура води на вході | 60 |
| Максимальний тиск | 180 |
| Споживана потужність | 3000 |
| Тип призначення | Потужна мінімийка Karcher K7 K 7 WCM : кВт 3, 600л/год (1.317-400.0) |
- Ціна: 23 999 ₴











