Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат GTM NBG-200F GTM NBG-200F - електричний інструмент з двома абразивними колами для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В та споживає всього 350 Вт. Переваги точильного верстата GTM NBG-200F Якісне обладнання побутового класу Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 350 Вт Два встановлені абразивні круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36 Можливість легкої самостійної заміни кола відбивачі для захисту від іскор та стружки при роботі Компактний металевий корпус Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу Гумові ніжки для гасіння вібрації Отвори на корпусі для фіксації верстата N0B коло зернистістю 60 - 1шт Абразивне коло зернистістю 36 - 1шт Захисний кожух - 2шт Захисне скло для відображення іскор - 2 шт ІНструкція по експлуатації Характеристики Точильний верстат GTM NBG-200F Габарити 372x285x26 мм 2950 об/хв Макс. діаметр диска 200 мм Розмір зерна 36, 60 Потужність двигуна 350 Вт Живлення Від мережі 220 В Тип двигуна Безщеточний Посадочний отвір 16 мм Товщина диска 20 мм Рівень шуму 74 дБ Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Комплектація Абразивний круг - 2 шт, захисний кожух, Картонна упаковка, скло для захисту очей від іскор.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дисків | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 0.35 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужний точильний верстат (точило-гріндер) GTM NBG-200F : 350 Вт, 200 мм диск, безщітковий (15480) |
| Товщина диска | 20 |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
- Ціна: 2 598 ₴




