-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторний ударний гайковерт GTM IWC18/320BL безщітковий без АКБ і ЗУ (IWC18/320BL_BARE TOOL) GTM IWC18/320BL - безщітковий гайковерт професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою посадковим квадратом 1/2". Редуктор у даній моделі металевий у повністю металевому корпусі. Максимальний крутний момент затягування в гайковерті становить 320 Н*м. Також присутній перемикач імпульсного режиму, для більш акуратної роботи з болтами. Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій в комплект Основні переваги GTM IWC18/320BL: Інструмент професійного класу Безщітковий двигун 1/2" - розмір квадрата для торцевих головок 320 Н*м - максимальний момент, що крутить 2300 об/хв - максимальні оберти Імпульсний режим Реверс Прогумована рукоятка LED-підсвічування Комплект IWC18/320BL Гачок для носіння на поясі Торцеві головки 17 мм, 19 мм, 21 мм Інструкція з експлуатації Пластиковий кейс Характеристики Акумуляторний ударний гайковерт GTM IWC18/320BL безщітковий без АКБ і ЗУ (IWC18/320) 212x74x222 мм Тип гайковерт Вага 2.25 кг Клас Професійний Кількість обертів 2300 об/хв Розмір квадрата 1/2 дюйм Крутячий момент 320 Нм Тип патрона квадрат Індикація зарядки Так Кількість швидкостей 1 Наявність реверсу Так Ударний режим Так LED акумулятора 4 Ачас Напруга акумулятора 18 В Тип акумулятора Li-Ion Живлення Від акумулятора Тип двигуна Безщеточний Кількість акумуляторів Немає Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Акумуляторний ударний гайковерт GTM IWC18/320BL (IWC18/320BL_BARE TOOL) Кількість акумуляторів Немає Комплектація інструкція з експлуатації,пластиковий кейс,торцеві головки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Вага | 2.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний крутний момент | 320 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Професійний акумуляторний ударний гайкокрут GTM IWC18/320BL : без АКБ, 320 Нм, 1/2" (2825) |
| Торцеві головки | 17 мм, 19 мм, 21 мм |
- Ціна: 3 816 ₴




