-20%


Пила ланцюгова акумуляторна ZEGOR CSPB-21BL-12" шина 30 см (2 акум 21V 6.0 Ah та зарядне), шина 300 см, 21 В
5 281,25 ₴
4 225 ₴
- В наявності
- Код: to-CSPB-21BL-12
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова акумуляторна ZEGOR CSPB-21BL-12" ZEGOR CSPB-21BL-12 - компактна і потужна акумуляторна пилка з безщітковим двигуном, ідеально підходить для обрізки дерев, заготівлі дров, будівельних і садових робіт. Завдяки шині довжиною 305 переваги моделі включають в себе низький рівень шуму та вібрації, що робить роботу більш комфортною. дюймів;Швидкість переміщення ланцюга 630 м/хв; Переваги моделі: Безщітковий двигун – висока потужність, довговічність та низький рівень шуму акумулятора - мобільність і незалежність від електромережі Зручна ергономічна рукоятка - комфортний хват і керування Комплектація: Електропила ZEGOR CSPB-21BL-12", Коробка, інструкція для користувача, акумулятор - 2 шт., Зарядний пристрій - 1 шт., Шина - 1 шт. Технічні характеристики: Напруга: 21 В Ємність батареї: 6 А/год Швидкість обертання ланцюга: 10,5 м/с Обороти (об/хв): 0-5000 Довжина шини: 12 дюймів -304 мм Крок ланцюга 1/4: 1/4 Гарантія: 1 2 характеристики Вид електроінструменту Акумуляторна пила Довжина шини 304 мм Джерело живлення Від акумулятора Тип двигуна Безщітковий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масляного бака | 85 мл |
| Довжина шини | 300 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А/рік мА/год |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 |
| Тип призначення | Пила ланцюгова акумуляторна ZEGOR CSPB-21BL-12" : шина 30 см (2 акум 21V 6.0Ah і зарядка) |
- Ціна: 4 225 ₴


