-20%


Міні-відрізна акумуляторна машинка Einhell Professional TP-CO 18/76-C Li BL Solo (4432000), 20000 об/хв
5 625 ₴
4 500 ₴
- В наявності
- Код: to-4432000
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна безщіткова міні-відрізна машинка Einhell Professional TP-CO 18/76-C Li BL-Solo (4432000) Акумуляторна різак Einhell Professional TP-CO 18/76-C BL-Solo - це зручний універсальний інструмент для вимогливих майстер. Цей невеликий і легкий інструмент ріже метал, плитку та камінь швидше та простіше, ніж багато великих кутових шліфувальних машин. 18-вольтовий різак входить до лінійки Power X-Change і сумісний з усіма акумуляторами та зарядними пристроями цієї серії. Інструмент оснащений безщітковим двигуном Einhell. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший термін служби порівняно із звичайними двигунами з вугільними щітками. Після онлайн-реєстрації на безщітковий двигун надається 10-річна гарантія. Різак можна використовувати з відрізними дисками діаметром 76 мм. Глибину різання можна регулювати без інструментів до 16 мм, залежно від матеріалу. Зручний різак оснащений чутливою електронікою регулювання швидкості та вбудованим світлодіодним підсвічуванням для оптимального огляду зони різання. Захисний кожух ріжучого диска, що обертається, можна швидко і без додаткових інструментів відрегулювати для будь-якого робочого положення. Вбудовані захисні решітки захищають внутрішню частину різьбяра від забруднень і, у поєднанні з інтелектуальною системою повітряного потоку, продовжують термін служби інструменту. Ґрати легко знімаються для очищення. Максимальна безпека при використанні забезпечується захистом від повторного запуску та гальмом двигуна, що забезпечує швидку зупинку ріжучого диска. Шестигранний ключ для блокування шпинделя зберігається безпосередньо на інструменті для заміни ріжучого диска. Професійний різьбяр Einhell поставляється з алмазним відрізним диском по плитці та трьома тонкими відрізними дисками по металу. Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту. Вони купуються окремо. Безщітковий двигун Einhell Безщітковий двигун забезпечує максимальну продуктивність, більш тривалий час роботи та максимальний термін служби. На відміну від двигунів з вугільними щітками, цей дуже компактний безщітковий двигун не схильний до зносу і, отже, не вимагає обслуговування. На безщітковий двигун надається 10-річна гарантія обслуговування під час онлайн-реєстрації. Оптимальна видимість Вбудоване світлодіодне підсвічування в акумуляторному відрізному верстаті Einhell Professional TP-CO 18/76-C Li BL оптимально висвітлює зону різання, дозволяючи працювати навіть у важкодоступних та темних місцях. Точні розрізи захисний кожух ріжучого леза, що обертається, можна швидко і легко відрегулювати без інструментів і адаптувати до різних робочих положень. Для досягнення оптимальних результатів глибину різу можна заздалегідь відрегулювати до 16 мм без інструментів. Характеристики Вага продукту 0,74 кг Кількість алмазних дисків відрізних Turbo, що входять в комплект п 1 шт. Кількість батарей у комплекті 0 шт. Кількість зарядних пристроїв у комплекті 0 шт. Кількість тонких відрізних дисків, що входять до комплекту поставки 3 штук Макс. глибина різання 16 мм. Макс. діаметр диска 76 мм. Макс. частота обертання холостого ходу 20000 об/хв Напруга двигуна 18 V Тип двигуна Безщітковий двигун
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Einhell |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Макс. глибина різу | 16 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 20000 |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Професійна акумуляторна міні-відрізна машинка Einhell Professional TP-CO 18/76-C Li BL-Solo : без АКБ (4432000) |
- Ціна: 4 500 ₴










