Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FORTE MG 17218 ― багатофункціональний пристрій, призначений для роботи з дрібними деталями та елементами. Може використовуватися як у побутових цілях, так і в будівельних, оздоблювальних майстернях або у виробничих цехах. Завдяки великому вибору комплектуючих гравер може виконувати величезну кількість робіт: полірування, шліфування, різання, фрезерування, гравірування, свердління, а також очищення деталей матеріалу від різноманітних будівельних сумішей. Виробники врахували всі технічні характеристики пристрою, забезпечили його додатково валом та комплектом насадочних деталей. Гнучкий вал дозволяє виконувати задані дії навіть у важкодоступних місцях, роблячи процес роботи якіснішим та зручнішим. Основні переваги інструменту – невелика вага, демократична вартість, універсальність, точний результат, зручний та стильний дизайн. Пряма шліфувальна машина (гравер) живиться від мережі 220В. Поставляється в зручному кейсі, до складу якого входить гравер та комплект із 218 насадок. Характеристики Вага 2.25 кг Виробник Forte Гарантія 3 роки Діаметр патрона 2.0 – 3.2 мм Кількість насадок 218 Кількість обертів 10000 – 32000 об/хв Комплектація Багатофункціональний інструмент Набір насадок (218 шт.) Країна походження Китай Напруга мережі 210
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість насадок | 218 шт. шт. |
| Максимальна кількість оборотів | 32000 |
| Споживана потужність | 170 |
| Тип призначення | Потужний гравер електричний MG 17218 FORTE : 170Вт, насадки 218 шт. (MG17218) |
| Цанговий патрон, мм | 2.0 – 3.2 мм |
- Ціна: 1 499 ₴








