Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Makita MT M8701B Makita M8701B — надійний та універсальний перфоратор із SDS-PLUS, призначений для максимально ефективного свердління та довбання у твердих матеріалах. Завдяки потужному мотору та багатофункціональному механізму він підходить як для побутових, так і професійних робіт: свердління бетону, цегли, каменю, металу або дерева, а також для довбуральних та демонтажних завдань. Перфоратор Makita MT M8701B: переваги 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом та довбання Надійний патрон SDS+ для швидкої заміни витратних матеріалів Перемикання режиму роботи розташоване в нижній частині корпусу редуктора, що суттєво знижує ймовірність пошкодження. Ергономічний корпус Висока номінальна потужність Максимальний діаметр бурі, що рекомендується, до 26 мм. Перфоратор Makita MT M8701B: технічні характеристики Потужність 800 Вт Кількість обертів холостого ходу 0 – 1.200 /хв Тип патрона SDS-Плюс Сила удару 2,3 Дж Кількість ударів за хвилину 0 – 4.500 /хв Діаметр свердління в 3 до 3 до 3 мм Коронками до 68 мм Маса 2,7 кг Перфоратор Makita MT M8701B: комплектація Бічна рукоятка Обмежувач глибини Інструкція з експлуатації Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Makita |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила удару | 2.3 |
| Максимальна кількість оборотів | 1200 |
| Максимальна кількість ударів | 4500 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 |
| Споживана потужність | 800 |
| Тип призначення | Професійний перфоратор Makita MT M8701B : 800Вт, SDS-Plus (M8701B) |
- Ціна: 4 099 ₴






