Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Makita MT M8700B - це компактний і надійний перфоратор з патроном SDS-PLUS, створений для виконання широкого спектру будівельних і ремонтних робіт. Він обладнаний потужним двигуном 710 Вт та ударним механізмом з енергією 1.9 Дж, що забезпечує ефективне свердління в бетоні, цегли та камені. Перфоратор Makita MT M8700B: переваги 2 режими роботи - свердління з ударом та свердління (немає режиму довбання) Зручний патрон SDS+ для легкої зміни витратних матеріалів Запобіжна муфта Перемикання режиму роботи розташоване в нижній частині корпусу редуктора, що суттєво знижує ймовірність пошкодження. Зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом Ергономічна рукоятка Перфоратор Makita MT M8700B: технічні характеристики Потужність що споживається 710 Вт Кількість обертів холостого ходу 0 – 1.100 /хв Тип патрона SDS-Плюс Сила удару 1,9 Сила удару 1,9 Сила удару 1,9 Діаметр свердління в бетоні до 22 мм У сталі/дереви до 13/32 мм Маса 2,5 кг Перфоратор Makita MT M8700B: комплектація Бічна рукоятка Обмежувач глибини Інструкція з експлуатації Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Makita |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ударів за хвилину | 0 - 4.3500 /хв |
| Максимальна сила удару | 1.9 |
| Максимальна кількість оборотів | 1100 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Споживана потужність | 710 |
| Тип призначення | Професійний перфоратор Makita MT M8700B : 710Вт, SDS-Plus (M8700B) |
- Ціна: 4 190 ₴







