Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна пилка Makita M2402B Makita M2402B – потужна монтажна (відрізна) пилка для металу, призначена для швидкого та точного різання металевих профілів, труб, прутів, куточків та інших металевих заготовок. Модель поєднує високу потужність, надійність та зручність у роботі: має міцну конструкцію, ергономічну ручку та зручні затискачі, що робить її придатною як для майстерні, так і для професійного цеху. Монтажна пилка Makita M2402B: переваги Портативна відрізна пилка з абразивним диском для точного різання металу Блокування шпинделя для швидкої заміни відрізного диска D-подібна вбудована ручка для зручної роботи та транспортування Напрямна платформа по куту 45° Поворот направо та на M2402B: Технічні характеристики Потужність 2.200 Вт Кількість обертів 3.800 /хв Діаметр диска 355 мм Діаметр посадкового місця диска 25,4 мм Максимальна глибина розпилу прямокутника (0°) 102 x 194 мм Максимальна глибина розпилу прямокутника (55°) (0°) 119 х 119 мм Максимальна глибина розпилу квадрат (45°) 106 х 106 мм Глибина розпилу круглих труб (0°) 127 мм Глибина розпилу круглих труб (45°) 127 мм Рівень шуму: звуковий тиск 102 дБ(А) Вібрації: холостий перебіг 3,5 дБ(А) Рівень вібрації: похибка (к) 1,5 м/сек? Розміри (Д х Ш х В) 500 x 280 x 6300 мм Вага відповідно до EPTA (з BL1015, BL1020B) 15,5 кг Монтажна пилка Makita M2402B: комплектація шестигранний ключ 783023-0
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 194 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 3800 |
| Споживана потужність | 2200 |
| Тип призначення | Професійна монтажна пила Makita M2402B : 2200 Вт, Ø диска 355х25.4 мм (M2402B) |
- Ціна: 7 599 ₴










