Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозарядний інверторний пристрій GTM CK-400 12/24 В 20-1000 Aч GTM CK-400 - це потужний, легкий та надійний інверторний пускозарядний пристрій професійного класу. Воно розроблено для ефективного заряджання широкого спектру акумуляторів (ємністю до 1000 А·ч) та швидкого запуску двигунів автомобільної, сільськогосподарської та іншої транспортної техніки, зокрема при повністю розрядженій АКБ. Завдяки використанню сучасної інверторної технології пристрій забезпечує точний електронний контроль процесу зарядки, захищаючи акумулятор від перезарядки та перегріву, що значно продовжує термін його служби. Переваги GTM CK-400 Інверторна технологія заряджання: Електронний блок керування забезпечує високочастотний струм для безпечної та ефективної зарядки, запобігаючи пошкодженню акумулятора. Універсальність: Підтримка роботи з основними типами акумуляторів: STD, WET, MF, EFB, GEL, AGM. Режими роботи 12В і 24В: Сумісність з різними видами транспорту - від легкових автомобілів до вантажівок та спецтехніки. Висока продуктивність: Забезпечує зарядний струм до 75А та потужний пусковий струм 200А для гарантованого запуску двигуна. Широкий діапазон ємності АКБ: Працює з акумуляторами від 20 А · год до 1000 А · год. Надійність та довговічність: Міцний металевий корпус захищає внутрішні компоненти від механічних пошкоджень. Зручність використання: інтуїтивно зрозуміла контрольна панель управління та компактні розміри полегшують експлуатацію та зберігання. Повна комплектація: довгі кабелі підключення (1,5 м до мережі та 1,7 м зарядних кабелів) забезпечують комфортну роботу. Комплектація Пускозарядний пристрій Комплект кабелів Інструкція Картонна упаковка Характеристики Пускозарядний інверторний пристрій GTM CK-400 12/24 В 20-1000 Aч Тип Пуско-зарядний Вага 10.0 кг Максимальний пусковий струм 200 А Довжина мережевого шаку0 Ачас Мінімальна ємність акумулятора 20 Ач Напруга акумулятора 12 В, 24 В Тип акумулятора AGM, EFB, GEL, MF, STD, WET Потужність що споживається 1000 Вт, 2000 Вт Країна Акумулятор 53на В Стан товару Новий Комплектація Пускозарядний інверторний пристрій GTM CK-400 12/24 В 20-1000 Aч Комплектація інструкція з експлуатації, Картонна упаковка, Клеми
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20-1000 Агод |
| Довжина зарядних кабелів | 1.7 м |
| Довжина мережевого дроту | 1.5 м |
| Захист від перевантаження | є |
| Максимальна споживана потужність під час заряджання/запуску, Вт | 1000 Вт, 2000 Вт |
| Максимальний пусковий струм | 200 А |
| Максимальний струм зарядки | 75 А |
| Напруга зарядки | 12 В, 24 В В |
| Підключення до мережі | 230 В |
| Тип акумулятора | AGM, EFB, GEL, MF, STD, WET |
| Тип призначення | Професійний пускозарядний інверторний пристрій GTM CK-400 : 12/24В, 20-1000 Агод |
| Функції та можливості | зарядний пристрій, пусковий пристрій |
- Ціна: 9 226 ₴




