Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості: Високоякісні матеріали Європейська якість Електрошвабра придатна для прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів (зокрема, лакованого, вощеного або просоченого маслом паркету, ламінату, керамічної плитки, ПВХ, вінілу). для всіх типів підлог Максимальна свобода пересування завдяки незалежності від електромережі Паркувальна станція з можливістю зберігання роликів Функція само-очищення пристрою та роликів на базовій станції Випорожнення бачка для брудної води без контакту з брудом та можливість його очищення в посудомийній машині Технічні характеристики: Країна походження - Німеччина C електромережі: 120 - 240 / 50 - 60 В/Гц Потужність що споживається - 460 Вт Продуктивність по площі (до наступної зарядки) - 60 м² Об'єм бака для чистої води - 400 мл Об'єм бака для брудної води - 200 мл Об'єм базової станції - 00 Час висихання очищеної підлоги - 2 хв Довжина кабелю - 7 м Вага - 4.6 кг Габаритні розміри: 320x270x1220 мм Гарантія - 12 місяців Області застосування: Видалення пилу і розлитих рідин з твердих підлогових покриттів лінолеуму або ПВХ Чудові результати очищення підлоги вздовж стін або предметів меблів Комплект поставки: Електрошвабра Karcher FC 5 Пара роликів для очищення Миючий засіб: Універсальний засіб для підлоги RM 536 - 30 мл Паркувальна станція з можливістю зберігання роликів та очищення Гарантійний талон Характеристики Електрошвабра Karcher FC 5 (1.055-400.0) Потужність 460 Вт Тип Електрошвабра Вага 4.6 кг Клас Побутовий Об'єм резервуара 0.4 л Тип пилозбірника контейнер Живлення Від мережі 230 В Призначення Вологе прибирання Країна Торгова марка Німеччина (1.055-400.0) Комплектація миючий засіб, насадки, фільтри, щітки Електрошвабра Karcher FC 5 (1.055-400.0) Завдяки функції 2-в-1 апарат Karcher FC 5 дозволить вам швидко і ретельно зробити вологе прибирання і зібрати дрібне сміття з твердих на підлогу. Немає необхідності попередньо пилососити - миття підлог ніколи не було таким простим, швидким та ретельним. Роликові щітки, що обертаються, безперервно зволожуються чистою водою, збирають бруд, у той час як брудна вода безперервно всмоктується з роликів. Ця практична функція самоочищення забезпечує постійну чистоту та готовність роликових щіток до роботи. Підлогомийна машина для дому пропонує ще більш переконливі аргументи: у порівнянні зі звичайними методами, FC 5 використовує до 85% менше води, забезпечуючи значно кращі результати очищення. FC 5 можна використовувати на всіх стандартних твердих покриттях підлоги: дерев'яних, кам'яних або пластикових.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Виробник | Karcher |
| Комплектація відром | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю. (м) | 7 |
| Номінальна потужність | 460 Вт |
| Об'єм бака для брудної води | 200 мл |
| Об'єм бака для чистої води | 400 мл |
| Робоча ширина роликових щіток | 60 м2 |
| Тип призначення | Професійна електрошвабра Karcher FC 5 : 460Вт (1.055-400.0) |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 8 290 ₴











